Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy itt az...

Miért van az, hogy itt az oldalon olyan válaszok vannak lepontozva, amelyeket az írója bizonyítékokkal, saját tapasztalataival alátámasztott és bárki számára hasznos lehet?

Figyelt kérdés

Egyesek emberek ennyire hitetlenek lennének, hogy attól, hogy ő nem hisz benne, de a válaszoló alátámasztotta, csak azért is lepontozza, mert hülyeségnek gondolja vagy mert nem ért vele egyet? Vagy ennyire irigyek lennének az emberek, ha már az egyik elért sikeresen valamit, akkor pontozzuk már le, csak, hogy még se legyen ennyire sikeres? Vagy egyesek ennyire nem bírják, ha a másik jobbat ír tőle?

Szerintetek?



2014. aug. 6. 13:18
 1/10 anonim válasza:
100%
Mert egyesek szerint amiről ők nem tudnak olyan nincs, amit ők nem szeretnek azt mást se szerethetni stb. :/ Ilyen ez az oldal. Persze akadnak normálisak is.
2014. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Elnézést elírtam.

* szeretheti

2014. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem más a nézőpontom, mint a többi embernek.nézz a százalékomra.


Az emberek ha nem a saját álláspontjukat látják, vagy ha a tömeggel ellentétes véleményű embert látnak azt lepontozzák, életben meg akár ki is közösítik.

2014. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez annyira primitív és gyerekes viselkedés, de most komolyan. Ahelyett, hogy utána járnának a dolgoknak, vagy elgondolkodnának, ami lehet, hogy egy kis erőfeszítésükbe telne, inkább lehúzzák a másikat. :( Szomorú helyzet. :(
2014. aug. 6. 13:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert vannak akiknek az észérvek sem elegek, vagy "csak azért is" alapon lepontoz, kvázi pofára megy az egész pontozás.


Bár azt is hozzá kell tenni, vannak akik a végsőkig kiállnak a hülyeségeik mellett, aztán linkelnek példának 444 meg blikk szintű oldalakat.


De pl sok kérdésnél, főleg család, politika kategóriában megvan az, hogy csak a panaszkodás, és a fikázás az elfogadott. Mint mikor valaki megkérdezi hogy "ti is szarul kerestek?" és bárki aki azt mondja hogy ő jól, akkor le van pontozva.


Az értelmes vitában pont ez a jó, hogy mindkét fél alá tudja támasztani az igazát, és sok esetben mindkettőnek igaza is van meg nem is. És volt már, aki meggyőzött az igazáról, akkor elismertem hogy igaza van, vagy ő ismerte el hogy épp nekem van igazam.


De tényleg megvan egyfajta birka effektus is, hogy na ezzel csak azért se értek egyet.

2014. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És az, hogy valaki beír valami nem rég lejárt viccet és egyből 100% ban hasznos?... pl. régen az összes Chuck Norrisos gagyi hozzászólás mind mind 100% os volt, bármelyik topicban, nagyon gáz már ez a pontozás.
2014. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja mondjuk megvannak az ilyen % növelő sablonszövegek, vagy beszólások is :D
2014. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Amúgy közelítsd meg más oldalról a dolgot.


Ha 70%-ban hasznos a hozzászólásod, akkor az azt jelenti, hogy ennyi embernek adtál olyan tanácsot, amit fel tud használni.

Ha 70% nem találná hasznosnak, az még mindig azt jelenti, hogy van 30% akinek viszont hasznos. Vagyis megint csak embereken segítesz, a maradék meg lehet, hogy már ismerte az általad felvázolt megoldást és ezért nem találta hasznosnak.


Nehogy már ez a pontozásos hülyeség okozzon már az embernek önbizalmi válságot.


Minden csak megközelítés kérdése. :)

2014. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálatos módon én is nagyon le vagyok pontozva. A véleményemet kérdezik, én leírom kulturáltan erre rögtön én vagyok a szemét meg az idióta. Sajnos ez van ha eltér a véleményed az övüktől rögtön lepontoznak és neked esnek.
2014. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De 35% viszont hasznosnak véli.
2014. aug. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!