Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is utáljátok a társadalmi...

Ti is utáljátok a társadalmi elvárásokat?

Figyelt kérdés

Pl. én természetemből kifolyóan bolondos, gyerekes vagyok, ami most még elfogadható, (18 vagyok) de 10 év múlva már le fognak nézni emiatt, éretlennek neveznek. Pedig csak én nem vagyok okyab besavanyodott, mindenben megtalálom a mókát, lelkesedem, mint egy gyerek.

Nem akarok felnőni. :(


2014. aug. 6. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Én nem utálom, hanem leszarom őket.

Am honnan veszed, h tíy év múlva is meglesz ez a fiatalos lendületed? Megtör majd az élet, mint mindenki mást...

2014. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Óóóó én teljesen megértelek, szintén 18 éves vagyok, de egyszerűen képtelen vagyok felnőni és még nem is akarok. :D Annyit tehetünk a jövőben, hogy nyilvánosan nem mutatjuk ki a bolond oldalunkat, otthon meg kiéljük a hülyeséget. :D
2014. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*tíz
2014. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha találnék hasonló barátokat és társat, a többieket nagy ívben leszarnám én is. :D De így olyan egyedül érzem magam. :(
2014. aug. 6. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen társadalmi elvárás. Van amelyiket hülyeségnek tartok, van amit kötelezővé tennék. Utóbbira példa, hogy pl. ha valahová belépek köszönök, vagy nem rúgom fel az előtte lévőt csak azért mert sietek...stb
2014. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még 16 évesen is elképesztően éretlen voltam, most meg 18 vagyok és teljesen taccsra tett az élet... Szerintem ne tervezz annyira előre, főleg huszonévesen sokminden érhet.
2014. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a károgókra, az én egyik barátnőm majdnem 10 évvel öregebb nálad, és Disney meséket néz, plüssöket gyűjt. Mellette dolgozik, háztartást vezet, van vőlegénye.
2014. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!