Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar, ha valaki...

Csak engem zavar, ha valaki úgy akarja kezdeni a beszélgetést, hogy "miről szeretnél beszélni"?

Figyelt kérdés
Én jobban szeretem úgy lazán elkezdeni a beszélgetést, aztán majd lesz valami téma talán és arról lehet beszélni. De így, hogy "miről szeretnél beszélni" ez így nekem túl erőltetettnek tűnik, mert most mit vár? Mondjam neki hogy erről szeretnék, és akkor beszéljünk arról? Ez valahogy nekem túl erőltetettnek és távolságtartónak tűnik, nem az?
2014. aug. 11. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
akarsz róla beszélni?
2014. aug. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez neten normális itt nem személyesen vagytok.
2014. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

csak egy ember volt aki így nyitott, és hát. .elég gáz :D

Érted, ő ír rád és ő kérdezi miről akarok besészélni?

Pff.. a legjobb válasz lenne: Veled semmiről. Csá.


De igen, teljesen egyetértek veled kérdező... pl beszélgessünk a hüvelygombáról :D Vagy a kvantumfizikáról, esetleg a csillagászatról, vagy az M-elméletről, esetleg a húrelméletről. Tök izgis dolgok :D

2014. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából még soha, senki nem kezdte azzal a velem való beszélgetést, hogy "miről szeretnél beszélni". Nem tudom, mit válaszolnék, talán visszadobnám a labdát és megkérdezném, hogy ő miről szeretne. És igen, engem is zavarna.
2014. aug. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zavar. Idegen emberekként, ha így kezdődik, az már nem jó jel.
2014. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így még nálam nem kezdte senki, de úgy kezdték már, hogy : Mi újság? vagy: Mesélj valamit! Ilyenkor azt szoktam érezni ,hogy nincs ideje velem beszélgetni, de lerázni sem akar, ezért beszéltetni akar. Persze ilyenkor én is abbahagyom az el sem kezdett beszélgetést.
2014. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 A mi újság? az szerintem teljesen normális, ugyanaz, mint a hogy vagy?, de a mesélj valamit! se annyira gáz, mint a kérdező által említett miről szeretnél beszélni?. Nekem az olyan hatást kelt, mintha nagy kegyesen leereszkedne hozzám az illető, hogy dobjak fel valami témát és akkor hajlandó dumálni, nem hiszem, hogy ez gyakori lenne, legfeljebb a neten.
2014. aug. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem ezzel ki lehet idegelni, ex barátom csinálta ezt. Beszélgettünk, élőben/facebookon/telefonon és volt esetleg fél perc szünet: "miről szeretnél beszélgetni?"

Erre komolyan mit lehet válaszolni?

2014. aug. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A pszichológus szokta így kezdeni a terápiára jövőtől: miről szeretnél beszélni?

Ha valaki ezt kérdezné tőlem, visszakérdeznék, hogy mi vagy te? Pszichológus?

Köznapi beszélgetésben valóban túl mesterkéltnek, erőltetettnek tartom ezt a pszihológiai zsargon mondatot...

2014. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!