Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy rázzam le azt, aki...

Hogy rázzam le azt, aki kötekedős? Mit mondjak neki vissza, hogy békén hagyjon!?

Figyelt kérdés
Várom a tippeket, és köszönöm :)
2014. aug. 11. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd levegőnek! Ennél bosszantóbb dolgot nem ismernek a kötekedők. :D
2014. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
ha vicc tárgyává tesz akkor neves vele ha az ízlésedet cikizi mond azt jó hogy neked sokkal jobb és ha azt veszi észre hogy egyet értesz vele (úgy teszel mint ha) akkor nem fogja tovább csinálni
2014. aug. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A símán csak kötekedő embert ignoráld, azt, aki viszont kritikát gyakorol feléd, ne nézd kötekedőnek, hanem hallgasd meg és gondolkodj el azon, amit mondott. Lehet, hogy igaza van és jobban járnál, ha hallgatnál rá.
2014. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szakítanék rá még egy s*gglyukat amibe felgyömöszölném a lábait! Akkor tuti békén hagyna.
2014. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tipikus kötekedők egyszerűen unatkoznak :D Az a legidegesítőbb ha úgy teszel, mintha meg sem hallottad volna amit mondott. Vagy csak nevess rajta.. ha annyira vissza akarsz neki szólni, akkor csak olyanokat mondj, hogy "Unatkozol?" "Most összetörted a szívem, jaj mi lesz velem?"


Én mindig mindenre csak annyit mondok, hogy "Király" nagy lazán és elsétálok mosolyogva, jajj olyankor látni kéne a kötekedők fejét xD

2014. aug. 12. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
semmit... szard le. Tudd ilyenkor, hogy nem miattad kötekedik, hanem saját maga miatt. Ez okoz neki örömet, vagy valami kielégülést ilyenkor. Utálom mikor emberek így felbasszák magukat a semmin. Persze ez mindenkivel megesik, velem is. Nemrég volt ilyen, hogy így keltem, aztán mindenkibe belekötöttem, akibe csak lehet xd sajnáltam szegényeket utána xd bűntudatot nem érzek, nekem nem szabad negatívan gondolkodnom.
2014. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!