Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mit csináljak? Mindjárt...

Most mit csináljak? Mindjárt itt a születésnapom és nagyon összevesztem a szüleimmel. (nem csak pofont adtak nekem)

Figyelt kérdés
És a lényeg,hogy tudtok olcsóbb kaja,rágcsálnivalót,üditőt mert nem vagyunk gazdagok,és most amúgy se adnának.tortám úgyse lesz,meg semmi ajándék.máskor is volt,hogy pl. a névnapkor se köszöntöttek fel.barátok felejtősek,nem szeretném ha jönnének.
2014. aug. 12. 11:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy fiú vagyok,jó tanuló vagyok,eljárok néha biciklizni.mást úgyse tudok csinálni.állandóan azt mondják a szüleim,hogy nem csinálok semmit,de a kertben zöldséget szedek,besegítek a savanyú elrakásban.öntözök,felmosok stb.más korombeli még ennyit se csinál de őt nem cseszegetik.ha jó jegyet hozzok haza meg se dicsérnek,több versenyen is voltam ahol első helyezést,második,harmadik helyezést értem el,pénzjutalom is volt és amikor haza értem első volt ,hogy a pénzt elvegyék de másra nem voltak kiváncsiak.
2014. aug. 12. 11:38
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem jön senki, akkor minek készülni, ha ráadásul otthon sem fog megünnepelni senki?

Miért, mit csináltak még verésen kívül?

2014. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak magamnak pár dolgot venni,hogy megegyem.mégis csak más lesz az a nap.
2014. aug. 12. 11:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot!
2014. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves leszel?
2014. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

elég szemetek a szüleid, csak kihasználnak nem sok szeretetet adnak,

amint tudsz szerintem menj kollégiumba, ha állandóan vernek azt nem tűrd szólj valami értelmesebb rokonnak

2014. aug. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!