Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kit szerettek jobban mint...

Kit szerettek jobban mint ember, mint videós - Dancsó Péter, vagy Szirmai Gergely?

Figyelt kérdés
Videómániát, vagy Hollywoodhírügynökséget nézitek szivesebben ? És ez a kérdés pedig a lányoknak szól, ki a helyesebb kettőjük közül?

2014. aug. 14. 17:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
60%
Vannak jobb pillanatai mindkettőnek, de egyik sem nagy eresztés. Csak Magyarországon nincs konkurencia.
2014. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%

LAPÁÁÁÁÁÁTTTTTTT!!!!

TUUUUURBÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉK!!!!

2014. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
23%
Nálam egyértelmű: Dancsó. Vicces értelmes srác, sok ötlettel és látszik hogy van tudás is a hülyeség mögött. Szirmait nem bírom végignézni -hallgatni ,ha létezik neten keresztüli energiavámpírkodás ,akkor azt ő műveli, egyszerűen lezsibbasztóan hadarosan körülményesen túlterjengősen fogalmaz és a viccein mosolyogni sem tudok.Lehet nálam van a hiba.
2014. aug. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%
Szirmai. Nagyon tetszik a gondolkodás módja.
2014. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
37%
Én mind a kettőt, nézem. Egy különbséggel. Ha DancsóPéter feltesz egy videót, és kapom az értesítést telón már rohanok is wifit keresni,hogy megnézhessem. Míg Szirmait csak akkor nézem ha unatkozok és nincs jobb dolgom. Nekem kicsit sok az a srác, és csak elmondja, hogy milyen filmet miért nézzünk meg.
2014. aug. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
19%
A Dancsót jobban kedvelem. Igazából hasonló dolgokon nevetünk és hasonlóan vélekedünk filmekről. Szirmai nekem egy kicsit komoly és más. Őt már nem is tudom mióta nem láttam. Dancsó videóit meg én is egyből megnézem, ha felkerül.
2014. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
5%
Dancsó
2014. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen egyetértek a második válaszolóval.:D

Bírom én Dancsót is, sokat nevetek rajta, de Gergőn nem csak nevettem, hanem tanultam is tőle sok mindent.:))

~turbék.

2014. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Mindkettőt nézem, de emberileg nálam Szirmai a nyerő. Szimpatikus nagyon a srác és az ahogy a világról vélekedik.


Videók:attól függ, vannak jobb és rosszabb pillanataik Dancsónak általában nagyon bírom a rövid pörgős összefoglalóit


ki a helyesebb: Ha kizárom a tényt, hogy Dancsót kevésbé kedvelem emberileg akkor ő.

Egyébként Gergő, Péter nem annyira szimpatikus számomra, ez van...


Nálam a szimpátia miatt Gergő a kedvenc.

2014. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
88%
Emberileg mindenképp Szirmai, mert Dancsót nagyon taplónak tartom, videókészítés alapján viszont mindkettő jó. Kinézetre... csak azért mondom Szirmait, mert a belső dolgok sokkal inkább hozzáadnak, amúgy mindketten átlagosak.
2014. aug. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!