Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "fertőzött" meg ennyire...

Miért "fertőzött" meg ennyire Japán?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom el akarok menni Japánba!! És ez egyre erősebb lesz. Ha belegondolok abba,hogy nem sikerül sirógörcsöt kapok és napokig szomorú vagyok! Ez van már 5 éve. Ez a legnagyobb álmom! Gyönyürű,mindent megér számomra...ott akarok lenni!

17/L



2014. aug. 15. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
nem akarlak letörni, de japán közel sem olyan szép és jó, mint ahogyan azt te gondolod. bunkók az ott élők, nem beszélnek normális nyelvet, tolakodnak a sorokban, kipakolják a svédasztalról a kaját, a használt wcpapírt meg nem a wcbe dobják. én is hatalmasat csalódtam bennük.
2014. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Firedoom ***** válasza:
lehet, hogy sok rosszat mondanak rola, de en is el szeretnek menni ;) es valoszinu eleg sokan meg. Ha ez az allmod ne add fel. Vegtere is annyira nem nehez kijutni.
2014. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tervezem,hogy feladom! Mondjanka bármit,minden úgysem rossz és mindenhol van roszz...tudom. De úgy is ezt akarom :D
2014. aug. 15. 19:28
 4/11 Firedoom ***** válasza:
Remelem sikerulni fog ;)
2014. aug. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a bevándolókat eléggé lenézik, de menj el ki tart vissza?
2014. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Gondolom azért annyi munka mellett meg is érthető, ha sokszor bunkók az emberek.

Én is nagyon imádom Japánt a negatívumai ellenére is, és tervezek is majd kimenni :) Vagy ha oda nem sikerül, akkor Koreába.

2014. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Japán nacionalista egy ország, gyakran lenézik/lekezelik ott a külföldieket. Amúgy szerintem is szép hely.
2014. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mintha itt nem néznék le a bevándorlókat. Pl. a kínaiakat.
2014. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen, de m.o.-t kétlem, hogy olyan sok ember tartaná álomországnak :D
2014. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anju válasza:

Ne higgyél az elsőnek, nincs ott sem több bunkó, mint máshol. A saját tapasztalataimat elnézve, inkább azokkal viselkednek barátságtalanul, akik ki is érdemelték, például azok, akik nem is próbálnak beilleszkedni. De ez javarészt, máshol is így van. Igaz is, ne várj sokat egy olyan hozzászólótól, aki eleve lenéz egy nyelvet, mert különbözik attól, amihez szokott. A sorokban sem tolakodnak jobban, mint máshol. Sőt. Nekem más tapasztalataim vannak. Az meg, hogy a bevándorlókat lenézik, megint csak túlzás, ez kb. annyira igaz, mint ahogy a magyarok lenéznek bizonyos etnikumokat, tehát NEM.

Ha normális az illető, keményen dolgozik és tisztelettudó, akkor ők is úgy viszonyulnak majd hozzád.

Persze, ott sem mindenki szent, lesz aki ennek ellenére sem fog kedvelni, de ez megint csak máshol is így van.

Még valami, sok helyen veszem észre, hogy a sonivizmust durván keverik a nacionalizmussal. A kettő között jócskán van különbség. Japán nacionalista ország, de ez nem abban nyilvánul meg, hogy lenéz más nemzeteket, hanem abban, hogy fontosnak tartják ápolni a hagyományaikat, és védeni a nemzeti érdekeiket. Például nem engednek be bárkit lakni és dolgozni az országukba.

2014. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!