Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem ilyen a családom?

Csak nekem ilyen a családom?

Figyelt kérdés

Már 4 éve könyörgök nekik egy saját szobáért és egy számítógépért a tanulmányaimhoz. (programozónak tanulok)



Amikor még a legelső évben kértem akkor igaz hogy csak azért h legyen de már szükségem van egy új gépre, a régit is pillanatragasztóval meg csavarokkal tartom egyben.


Ami még idegesítőbb apám kérésnélkül vesz el mindent... Ballagásra mamáméktól kaptam 35 ezret hogy segítsenek nekem a számítógépben. elmentem 3 napra az osztállyal és arra értem haza hogy amit a keresztanyámék csináltak 36 ezres számlát a nyaralónkba az az én pénzemből fizette ki.

Amikor hazamentem az volt rá a válasza hogy hajtsam be a keresztanyámon, mikor nem ő fizette az én pénzemből hanem az apám.


Ami másik nagyon szép a falam a szobánkba már teljesen lekopot és arra nem hajlandó hogy kifessük...


Mindig csak ígérget, pl megveszem a gépet csak adj egy hónapot... na erre már 2 éve várok...


Akkorakartam menni nyári munkára hogy gyűjthessek mégis csak pénzt a gépre a tanulásomhoz... erre ő megszerzem, szerzek neked munkát. Na ezt olyan módon sikerült megcsinálnia hogy a nyáron egy lyukas garast sem tudtam össze szedni...


Ha hozzá beszélek akkor olyan mintha a falhoz beszélnék, sok baromságával együtt amiket összehord és folyton hazudozik mindenkinek.


Hiába próbálok bármit elérni nem tudom mert mindig visszahúz és soha megsem próbál segíteni.



ígéretet ígéretre halmoz de csak üres szavak amiket mond.



Mindig másokat fikáz ahelyett hogy tükörbe nézne és látná mekkora szánalom.


van egy idegesítő húgom aki folyamtosan irritál, arról nem is beszélve hogy amikor áthívja 3-4 barátnőjét és hajnali 3 ig sikongatnak, és velük vagyok egy szobában.



Már fogalmam sincs hogy mégis mit csináljak annyira utálom már őt amiért ilyen hogy már látni sem akarom :/ (nem a húgomat)


2014. aug. 15. 19:06
 1/6 KlenDie ***** válasza:
Kor/nem?
2014. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A faterral épp előbb vesztem össze majd nem le is pofoztam :S nálunk mindig más a hibás de ő tökéletes és azért veszett anyámmal össze mert hogy szar az élet!És mondtam neki hogy akkor akasza fel magát és ki tört a szóharc :D
2014. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy neked sajnos, sokan vannak így, nem tudok mit tanácsolni, beszélj a keresztanyádékkal, hogy adják vissza a zsozsódat és keress magadnak melót, biztos tudsz magad is, legyél önálló.
2014. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudok nagyon segíteni. Esetleg lopd ki a pénztárcájából, dugd el jól, és várj pár hónapot a felhasználásával.

Ha ennyi idősen a húgoddal vagy egy szobába tényleg betelhetett a pohár. Talán jobb lenne ha koleszba mennél (lehet azért viselkedik így mert ezt akarja elérni).

Mond, hogy ne jöjjenek ide a húgod barátnői, esetleg zárd ki a szobából. Soha többet ne engedd a pénzed közelébe, és nyugodtan megmondhatod a kereszt szüleidnek, hogy csak neked, személyesen adják oda a pénzt, mert apád lenyúlja.

2# Lehet, hogy vannak szemét apák (szerencsére az enyém rendes), de nem szokás lepofozni, illetve arra biztatni, hogy felakasszák maguk.

2014. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

am csak h tisztázzuk munkát nem vállalhatok csak nyáron mert még csak 16vagyok, a keresztanyámék szegényebbek mint mi és ők ígyis sokkal többet adtak nekem, ja és 2,2km re lakok a sulitolszal nem nagyon lenne értelme a kolesznak, meg miből is?

a másik ba*ztak az ajtóra az üvegeket berakni szal csak egy fakeret van szinte

2014. aug. 15. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:

ennyire nincs pénz?

talán megoldás lehet, hogy esetleg egy közeli rokonhoz átköltöznél, pl nagymamád? Hivatkozz a külön szobára, hátha mindenki belemegy. így nem is lehet tanulni, ahhoz nyugalom kell

de nyugi, próbáld kibírni.

pénzt meg dugd el, vagy tartsd ezt is rokonnál. ismerősöknél/rokonnál házimunkák pénzért? (fűnyírás, mosogatás, ablakmosás, hólapátolás :D)

2014. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!