Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok olyan mint egy...

Nem vagyok olyan mint egy átlagos fiatal, szerintetek is egy jó nagy s**r ember vagyok?

Figyelt kérdés
Kevés barát, ritkán járok bulizni, szóval nem azaz "átlagos" emberke vagyok.

2014. aug. 15. 21:21
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Ezzel nem vagy egyedül. Tehát szerintem te sem vagy s**r ember.
2014. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Miért lennél sz*r ember?! Attól hogy nem csinálsz olyasmiket amit a társadalom "normálisnak" nevez, még nem vagy az. De ha téged annyira zavar a helyzeted amiben most vagy akkor változtass, bár szerintem egy normális embernek a szórakozást nem a bulik hanem más értelmesebb programok jelentik. ;)
2014. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem vagy s**r ember. Mondjuk szerintem az se az, akinek sok barátja van és bulizni jár, mielőtt is átesnénk a ló túloldalára.
2014. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nem ez tesz valakit sz_r emberré.


Vicces dolgokat adtál meg a témákhoz amúgy. :)

2014. aug. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Annyi a megválaszolatlan kérdés h az vmi hihetetlen. Nem tudom h miért várnak el tőlem átlagos dolgokat amikor én nem akarok átlagos robot lenni.

Köszi a válaszokat skacok.

2014. aug. 16. 20:58
 6/25 anonim válasza:

Miért várnak el átlagos dolgokat?

Azért, mert ha nem vagy átlagos, akkor kitűnsz és az átlagos embereknek még annyi esélyük sem lesz kitűnni.


Ez csak egy ötlet. De lehet, hogy van benne valami.

2014. aug. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Az a baj h ez az egész amiről beszélünk annyira szubjektív. Ugye ami az egyik embernek átlagos, az a másiknak nem feltétlen. Esetemben pl h kicsit későn érő típus vagyok talán, nincs 100 öribarim, nem dugok minden hétvégén vmi részeg nőcskével... gondolom ez meg a lónak a másik oldala, hát nem tudom h melyik véglet a jobb.
2014. aug. 16. 22:03
 8/25 anonim válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de az biztos, hogy hasonlítunk sok mindenben. Hogy melyik jobb, az egy nagyon jó kérdés. Szerintem mindegyiknek megvan az előnye. De lehet, hogy jobb is, hogy ilyenek vagyunk.


19/F

2014. aug. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

22 vagyok. De ez nagyon fasza h egy fiatal lányt megszólnak hogyha sok emberrel fekszik le, az én esetemben meg pont azért h nem... (kis túlzással de azért a lényeg ez)

Végülis igazad van, előnyök és hátrányok mindig vannak de jó lenne a lovon maradni valahogy. :D

2014. aug. 17. 06:57
 10/25 anonim válasza:
Ebben egyetértek veled.
2014. aug. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!