Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az orosz emberek rendesek?

Az orosz emberek rendesek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
56-ba megtapasztalhattuk mennyire.
2014. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
van amelyik igen, van amelyik nem
2014. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
23%
Én találkoztam már oroszokkal és ők nem voltak valami kedvesek.
2014. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Ugyan olyan emberek, mint bárki más. Tehát van köztük rendes ember is, meg rossz ember is.
2014. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Mikor tanuljátok már meg, hogy nincs olyan, hogy egy nép ilyen vagy olyan?

Első meg legalább jó komcsizott...

2014. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Olyanok mint a magyarok, a legtöbb rosszindulatú, nem boldogok, stb. Van egy olyan jó 15%os réteg, ami inkább állat, mint ember (például akik a youtube videókban vannak).
2014. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Egyén függő
2014. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekem édesanyám orosz, voltam kint jó párszor Oroszországban, vannak orosz rokonaim és barátaim, elég jól ismerem az orosz mentalitást. A 6-os válaszoló ritka nagy baromságokat írt...

Sokan azt gondolják, hogy az oroszok mérges emberek és ez főleg a nyelv miatt, mert aki nem érti, de hallgatja, a hanglejtések és a hanghordozás miatt úgy tűnik, mintha folyamatosan indulatosok lennének. Egyébként az oroszok többsége vendégszerető, ha valaki elmegy egy családhoz, akkor minimum 10féle kaját tesznek ki elé, megkínálják italokkal, egész család az asztalhoz ül és beszélgetnek, szórakoznak. Persze ezt nem lehet általánosítani minden orosz emberre, mert köztük is vannak zárkózottak. Vannak akik agresszívak, de magyarból is van olyan, aki elmegy a kocsmába, megiszik pár piát, aztán otthon félholtra veri a családot. Egyébként még talán annyit emelnék ki, hogy az oroszok sokkal spirituálisabbak, mint mi.

2014. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!