Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek megbántátok hogy anno...

Emberek megbántátok hogy anno nem tanultatok? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Tehát így idősebb korra vagy pár évvel a tanulmányaitok után megbántátok hogy nem tanultatok jobban vagy többet? 17/f

Szerintetek érdemes lenne odatennem magam? Azért kérdezem mert még nem lenne késő :)



2014. aug. 18. 05:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évesen munka mellett érettségiztem le.Még egyszer nem csinálnám végig,mert kemény 4 év volt,de mégsem bántam meg.Érdekelt amit tanulok,és még most is minden megvan a fejemben:)De ha újra kezdhetném,tanulnék,pláne 17 évesen!Szóval tedd oda magad:)
2014. aug. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ha újra kezdeném sem tanulnék, mert ahhoz sincs elég kitartásom. Most ennek a levét iszom, olyan munkám van amit nagyon utálok. Ha egy más személyben születnék újjá, akkor mindenképpen képezném magam.


Azt javaslom tanulj sokat, de jól meg kell választani, hogy mely irányba. Sok ma a "túlképzett", akik nem tudnak vele mit kezdeni.

2014. aug. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg.

Mindenképp addig csináld, amíg nem késő. Mondjuk nekem szerencsém van, mert kihagyással ugyan, de még mindig nem késő. :D Ennyi idősen, mint te, egyedül éltem és dolgoztam, 19 éves meg vissza a suliba... Hát nem mondom, hogy nem vagyok besz*rva :D Nem voltam iskolába legalább 4 éve... Egyszerűbb lenne sokkal-sokkal, ha már lenne legalább egy érettségim, szóval most tanulj, mert igaz, hogy sosem késő, de rohadt nehéz lesz később.

2014. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és nem.

Nem azért mert azzal a színvonallal amit az iskola képes volt nyújtani ha komolyan vettem volna se tudnák most érdemben többet. Igen azért, mert ettől függetlenül iskolán kívül akár otthon, akár tanfolyamokon tanulhattam volna ami érdekel. Csak ezt bánom hogy nem tettem, de ugye soha se késő :)

2014. aug. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az érettségihez józan paraszti ész kell és nem tanulás. Egyedül a nyelvek amik tényleg hasznosak, azokat bánom, hogy nem tanultam jobban.
2014. aug. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És megkérdezem,hogy mire vittétek érettségi után, tehát mennyire lehet érvényesülni érettségivel? Fősulira érdemes mennem?
2014. aug. 18. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Mire jutottál így három év után?
2017. febr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!