Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, hogy ne az...

Mit tehetnék, hogy ne az legyen az emberek, egyik első kérdése, hogy "mindig ilyen keveset beszélsz"?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom. Tudom, hogy nem vagyok valami jó társalgó, akarnék is rajta változtatni, de nem tudom hogyan. Mindig ilyen visszahúzódó és csöndes voltam.
2014. aug. 19. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát beszélj többet :D Próbálj határozott lenni, és kapcsolódj valahogy a beszélgetésbe, szólj hozzá ahol csak tudsz. Ha valami eszedbe jut, amit megosztanál, akkor nyugodtan tedd meg (azért ne mindent), ne gondold túl. Legyen saját véleményed, bízz magadban, akkor is, ha félsz, hogy hülyeséget mondasz...amúgy szerintem nem nagy baj, ha valaki csendesebb.
2014. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen probléma... (igazából csak a megfelelő emberrel tudsz sokat beszélgetni ,ha jól kiismerted)!

Szimplán csak nem találod meg a közös TÉMÁT az emberekkel!


Vedd lazára a dolgot és kapcsolódj be a beszélgetésbe ,vagy amikor csend alakul ki rögtön kezdj bele egy témába (akármi legyen is az ,csak ne az időjárás legyen az) :D

2014. aug. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sz@rd le őket, ne akarj megfelelni másnak. Ha nincs mondandód, akkor ne beszélj.


Tudod, 1ik füleden be, a másikon meg ki.


Engem is ezzel bszogattak a tanulmányaim alatt, meg a súlyommal (szerintük kevés, szerintem normális)


Megtanultam lesz@rni, nekem így jó és pont!

2014. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért a társalgás teljesen más mint pl. a kinézet!!

a kinézeteddel ne törődj ,de ha nem tudsz társalogni semelyik "csoport" nem fog befogadni (mivel egy idő után tök feleslegessé válsz ,hisz veled csak eggyel többen vannak ,ha nem tudsz bekapcsolódni a beszélgetésbe)!

Az ilyen embereket szokták egy idő után "kiközösíteni"! (unalmas embereknek hívják az ilyen embereket)!


A mai emberekből kifogyott az alapvető társalgási szint!

Ezt nagyon fontos helyén tartani (érdeklődni a másik iránt, csak egy jót beszélgetni vele)!

Ha nem beszélgetsz senkivel a bajodat sem tudod megosztani mással!


FONTOS A TÁRSALGÁS (az ember társasági lény)!

2014. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!