Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy szerettek enni? Én...

Ti hogy szerettek enni? Én kézzel szoktam amikor csak lehet És ti is mindig megszagoljátok az ételt?

Figyelt kérdés

gyerekkoromban pedig szépen megtanítottak enni evőeszközzel stb. de valahogy most hogy felnőttem 20 vagyok sokkal jobban szeretek a kezemmel enni megfogni az ételt sokkal jobban esik amikor étteremben eszek vagy nyilvánosan néha zavar hogy nem "foghatom" meg

És mindig szeretem megszagolni mielőtt eszek valamit sokan ezt furcsának találják ti mit gondoltok róla? :)


2014. aug. 20. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ebben semmi furcsa nincs... szerinted az ősember hogy evett ,mikor nem voltak még ezüstétkészletek? Teljesen normális!
2014. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még a pizzát sem szeretem harapni. Szaglászni sem szoktam.
2014. aug. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igénytelenség. Nem szaglászom soha az ételt, legfeljebb, ha romlottnak tűnik.

Csak azt eszem kézzel, amit nem lehet/szokás evőeszközzel.

Ez a kulturált viselkedéshez hozzátartozik.

2014. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Kézzel és villával vagy kanállal eszek, kést nem használok még étteremben sem, soha.

Egyszer egy idióta ember szóvá tette hogy ott a kés miért nem használod, erre nekem állt hogy nem tanítottak meg? Én meg mérgemben elé borítottam a rizst az ebédlőben és ott hagytam.

2014. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as miért lenne igénytelenség? :O szeretem az étel illatát azért szagolom meg de ezt egyébként csak otthon nyilvános helyen késsel villával (kanállal) eszem csak otthon így jobban esik és kíváncsi voltam más is csinál-e így


Utolsó hát elhiszem jó paraszt lehetett

2014. aug. 20. 17:15
 6/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit eszek.Ami miatt mindenki hülyének néz például, hogy a bundás kenyeret késsel és villával eszem, mert nem akarom, hogy olyan legyen a kezem. :D Amit lehet azt én is inkább kézzel eszem, de ha csak minimálisan is 'összekoszol', akkor inkább evőeszközt használok.
2014. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Kézzel.

ha otthon vagyok senki nem lát, volt hogy tésztát ettem úgy hogy csak belenyomtam a fejem a tányérba és ettem :D

Mindig szagolom imádom az illatát :3

2014. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Eleve az étkezés nem az evéssel kezdődik hanem a vizuális megkívánással (illatok/látvány)!
2014. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a tésztás vicces lehetett :D én itthon voltam egyedül lusta voltam mosogatni stb beültem az ágyba lábas az ölembe és úgy ettem :D
2014. aug. 20. 17:24
 10/16 anonim ***** válasza:

Otthon néha én is megszagolom,de elég ritkán.

Kanállal vagy villával eszek,kést sosem használok.

Van egy pizzázó a közelben ahol kést és villát adnak a pizzához(nem néznek ki ha nem azzal eszel,csak lehet)de a pizzát mindenhol,még ott is kézzel eszem,itthon meg pl a pulykamellet,rántott sajtot,virslit is kézzel eszem.

2014. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!