Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek. Mi miért tudunk...

Emberek. Mi miért tudunk jobban fotózni, videózni, mint a nők?

Figyelt kérdés

Sok nőnek megnéztem az alkotásait, és én számomra nem tetszenek, amiket művelnek. Én eddig ha egy nőnek a videóját, fotóját láttam, az számomra nem mesteri munka, csak egy fénykép, videó, amiben csak mozgatja a képet, amiből nem nagyon lehet látni valamit. Miért van az, hogy a férfiak jobban tudják használni a fényképezőt, videokamerát, mobilt a kamerázás miatt? Én is közéjük tartozom.

Kort is írjatok.

16/F



2014. aug. 21. 19:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
36%

Mert a nők mindenben rosszabbak mintva férfiak.

A nőket isten teremtette a férfiak szórakoztatására!

Remélem tudtam segiteni! :)

2014. aug. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
Ezt én is észrevettem(bár én pont szarul csinálom). Apám mászott a falra mindig anyám kamerázási stílusa miatt.
2014. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%

Jó, mondjuk azt tegyük hozzá, hogy jó fotót, videót nagyon kevesen tudnak csinálni. De valahol észrevettem én is hogy sok lánynak zéró érzéke ehhez, csak kattintgat össze vissza :D


Egyszer ismerőssel, meg csajával voltunk, és csináltam róluk tök jó képeket, a csaj meg kettőnkről egy értelmes képet nem tudott összehozni :D

2014. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 zabmester ***** válasza:
78%

Merész azért ezt így tényként kijelenteni, maximum neked ez a megfigyelésed, nem? Az én ismeretségi körömben több profi fotós lány is van, akik piszok jó képeket készítenek. De még az amatőrök közül is sokan bánnak jól a fényképezőgéppel.

Én nem vagyok profi, de szeretek fényképezni, és általában jó képeket csinálok, de ha a páromat megkérem, hogy készítsen már egy olyan képet, amin én is rajta vagyok, ne mindig csak én fényképezzek, akkor az többnyire pocsék szokott lenni, mondjuk 20-ból talán ha 1 olyan, amire azt mondom, hogy másoknak is megmutatnám :) De ettől még nem mondanám, hogy a nők jobban fotóznak, mint a férfiak, csak hát ezt tapasztalom. Kétlem, hogy lenne erről statisztika amúgy, pláne, hogy ennek megítélése elég szubjektív dolog.

2014. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem mert jobban ráértek, amíg ti fotóztok a nő mos/főz/takarít rátok...
2014. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Na és a tinilányokkal mi is a helyzet? Ők pocsékabbnál pocsékabb fotókat, videókat készítenek.
2014. aug. 21. 19:52
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező: mutass kérlek pár képet ami szerinted mesteri munka és férfi készítette.


Egyébként hülyeségeket beszélsz, profi fotósként azt látom, hogy a lányok legalább annyira megállják a helyüket ebben a témakörben mint a fiúk, sőt olyan cinematográfust is ismerek, aki alázza a fiúkat. Hibás a megfigyelésed.

2014. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem igaz, az én lányaimnak van érzékük a jó fotókhoz, még egy iphonnal is jobb képeket készítenek, mint a párom a nikonjával.
2014. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk az egy másik történet, hogy az átlag magyar embernek olyan alacsony a vizuális kultúrája, hogy bármire rámondja, hogy "mesteri munka" ami kicsit is több annál amit a szerencsétlen szappantartójával összeszenved.
2014. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem igaz, én rengeteg női fotóst ismerek aki gyönyörűen dolgozik.
2014. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!