Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak berúgva tudom jól...

Miért csak berúgva tudom jól érezni magamat?

Figyelt kérdés
Hétvégén elmegyek bulizni és ha fel akarom dobni a partyt mindig megiszok pár sört amitől egyből jobban érzem magam, egész máshogy mint józanon, pl annyit még nem beszéltem senkivel.. vagy nem akarok hazamenni annyira jó meg gyorsan meg is barátkozok mindenkivel.. de józanon egész más a helyzet, gyorsan meg is unnám a bulit meg nem lenne kedvem semmihez és nem is beszélgetnék annyit, tehát részegen mindenki jobban kedvel :/ szerintetek miért van ez?
2014. aug. 22. 02:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Az nem jó mert ha részegen ismersz meg egy csajt akkor szinte nem téged ismer meg hanem egy másik énedet ami csak alkohol hatására jön elő.
2014. aug. 22. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert alkoholfüggő vagy. Magyarul alkoholista. Próbáld ki a drogot és hasonlítsd össze a kettőt.
2014. aug. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 intrepid ***** válasza:
Ki ne próbáld a drogot, ha alkoholt iszol, nagyjából tudod mit, és mennyit kapsz. Manapság amiket árulnak drogokat, nem lehet tudni, hogy mi van benne, mennyi, és annak mi a hatása.
2014. aug. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Összejöttem egy férfival, nem tudtam, hogy ivott elötte. Aztán amikor találkoztunk, mindig ugyanazt a formáját hozta. Jó fej volt, érdeklödö, nyitott, kedves. Hónapokig ment ez így, hogy hétvégente találkoztunk csak és én ezt az arcát ismertem és szerettem meg.

Aztán egyszer találkoztunk (én akartam) hétközben, nála. Elötte vezetett, szóval nem volt alkalma inni, csak amikor már ott voltam, és láttam, milyen elötte-utána.

Alkesz volt a szentem, és nem is értem, hogy nem vettem észre elötte.

Szerintem te is jó úton haladsz, állj le amíg nem késö, mert ez egy süllyesztö.

2014. aug. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy alkoholistát hosszútávon senki normális ember nem választ.
2014. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha részegen csajozol, durva meglepetésben lehet részed, amikor kijózanodsz. Soha ne csajozz részegen.
2014. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is csajozok részegen,hanem tudom hogy hol a határ, csak annyit iszok hogy jobban érezzem magam persze másnap mindenre emlékszek..
2014. aug. 22. 13:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer ittam épp csak annyi hogy jól érezzem magamat, és teljesen más voltam, mint amúgy.
2014. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát ez az én is, meg olyanokkal barátkoztam akivel még soha életembe és még hivtak hogy menjek velük (csak én voltam köztük berúgva)
2014. aug. 22. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!