Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SEGÍTSÉG! Az intim szőrzetről...

SEGÍTSÉG! Az intim szőrzetről lenne pár kérdésem? Az első az, hogy nekem már korán elkezdett szőrösödni lent 10 éves korom küröl és mindig leborotváltam én hülye. Több lent.

Figyelt kérdés
És ma már 14 éves lány vagyok és nagyon durva lent a helyzet.. Nagyon megerősödött a szőr és sötét nagyon.. És ez kezd átterjedni a hasamra is és tisztára ki vagyok. Szőrös lány has 14 évesen jézus. Mit tehetek ellene? Szóljak anyának,hogy szőrös a hasam kicsit ,és lézerestessük le vagy mi?:( Mert egyáltalán nem vagyok szőrös típus és vékony vagyok. Nektek is van ilyen problémátok vagy ismertek olyat akinek van?:/ Kérlek segítsetek mit tegyek!:(
2014. aug. 23. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Megnyugtatlak, a borotválástól nem erősödik.
2014. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gyantázd le! :) Lehet házilag is készíteni cukorgyantát vagy bármelyik drogériában vehetsz használatra kész gyantacsíkot. De inkább beszéld meg anyukáddal.
2014. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És a lézeres szőrtelenítésről jobb lenne szerintetek?:/ Vagy a kórházba van valami endoklinika vagy mi ahol a szőr növekedéssel foglalkoznak.. érdemes lenne elmenni? Csak mert annyira jó lenne haspólót hordani megint:(
2014. aug. 23. 23:44
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
A borotválástól NEM erősödik a szőr! Mikor értik már meg az emberek? ostoba sztereotípia... Egyébként meg mit aggódsz? Gyantázd le, oszt kész. Átterjedni xD Csak nehogy aztán a hátadra terjedjen...
2014. aug. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
A borotválástól tényleg erősödik. Sokan azt hiszik, hogy a mennyisége nő. Ez a tévhit.
2014. aug. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem erosodik, fogd mar fel.
2014. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem hormonális probléma miatt volt a hasamnál is szőr és epilálom. Vékonyabb és gyengébb lett miatta.

A lézeres szőrtelenítés se tart örökké, még ha ezt is hirdetik.

2014. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért van szüksége egy 10 évesnek szőrtelenítésre?

Kérj segítséget a szüleidtől.

2014. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha ritkítani szeretnéd, a gyantát vagy az epillátort ajánlom, attól nagyon meg fog ritkulni a szőrzeted :)
2014. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy nem erősödik, de mióta borotválkozom, sokkal sötétebb és sűrűbb az arcszőrzetem. Ilyenkor mivan?
2014. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!