Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy unatkozás...

Mit csináljak, hogy unatkozás közben ne nézzenek hülyének?

Figyelt kérdés
Én elbírok lenni a gondolataimmal akár órákon át, viszont ha magam elé bámulok a földre, vagy csak állok egyhelyben és nézek (mert nincs ülőhely) hülyének néznek.
2014. aug. 29. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az embereknek nincs jobb dolguk mint azt nézni hogy te hogy unatkozol?Lesz*rják hogyha bámulsz magad elé, vagy nézel egy helybe.


Más is így csinálja.Velem is van olyan reggel 6-kor állok a buszon és 10 percig csak meredek magam elé, és senki se veszi észre.

2014. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hol csinálod ezt...például egy buszon nyugodtan bámulhatsz magad elé, senki nem fog hülyének nézni, de ha épp van mit csinálnod, mert egy társasági helyen vagy, vagy ilyesmi, akkor esetleg inkább bunkóságnak tarthatják.

Egyébként én is ilyen vagyok, nagyon sokat tudok gondolkodni magamban, és sose unatkozom. :D

2014. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs ülőhely buszon, akkor olyan helyre állok ahol kilátok az ablakon, és akkor a kinti dolgokat nézegetem:)
2014. aug. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!