Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan köztetek, aki...

Volt már olyan köztetek, aki ezen a filmen elszégyelte magát, mert tudta, hogy annak idején Ő is fizikailag és lelkileg bántalmazta iskola-/embertársát, avagy fiatalként alig megbocsátható bűnök száradtak rá a lelkére felebarátjával szemben?

Figyelt kérdés

A film leírása: [link]


YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=sUeSQY55o5Y



2014. aug. 29. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam a filmet, de elolvastam miről szól, és személy szerint én nem szégyellem magam, mert sosem zaklattam az osztálytársaimat, sosem bántottam senkit aki nálam gyengébb, vagy érzékenyebb lelkű ember volt. Sőt a legjobb barátnőm akit munkahelyen ismertem meg, pontosan a félénksége miatt kedveltem meg. Ugyanis amilyen félénk, és bátortalan volt az elején, kiderült, hogy ha közel enged magához valakit akkor igenis hatalmas humorú, vidám, és igencsak harcias tud lenni ha megvan a megfelelő önbizalma..
2014. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Láttam ezt a filmet, de a nagyságrend k***ára nem mindegy.
2014. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Milyen nagyságrendre gondolsz?


Vagyis ha jól sejtem.....

Szerinted mégis mi a nagyobb bűn? Késeléssel fenyegetőzni és fajtalankodásra kényszeríteni valakit tizenévesen úgy, hogy már előtte is jegyet váltottál a pokolra, vagy meggyilkolni azt a fajtalankodót, akitől a társadalom jobbját fogod a későbbiekben megvédeni mégnagyobb nagyságrendű bűntettektől?

2014. aug. 29. 13:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem láttam a filmet, de megnézem majd. Elszégyellni biztos nem fogom magam, sose piszkáltam senkit se. Engem piszkáltak viszont, ezért is érdekel a film.
2014. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Kedves válaszoló nem úgy értem, olyan volt, hogy alsóban néha gúnyolódtunk valaki kinézetén, vagy súlyán, de kb. 4.-re ezt kinőttük, és ez nem ugyanaz, hogy tizenakárhány évesen homokos orális szexre kényszeríteni valakit.
2014. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem ugyanaz, ez igaz, viszont így is lehet, hogy jóval csúnyább dolgokat vágtatok az illető fejéhez, mint amire Ti emlékeztek, és annak maradandó hatása lett. MÁRHA csoportos, vagy rendszeres volt a támadás.


De amúgy igen, igazad van, az nagyságrendileg szakadékokra van az ilyen gyalogsátánok lélekpusztításaitól. Az utóbbiért max. egy szóbeli fenyegetés, vagy büntetőfeladat járna - ha a Tanár rendesen felveszi az ilyen ellen a harcot már a kisebb korcsoportban is -, de amit a történetben követnek el, azért már a halál is igen csekély büntetés.

2014. aug. 29. 17:54
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam a filmet, de megnézem biztosan, mert engem folyton vertek, csúfoltak és engem is levetkőztettek (jobban mondva letépték rólam a ruhát). Kíváncsi vagyok, h a filmbeli áldozat hogyan reagál, hogyan viseli
2014. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
erdekes lehet a film
2017. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Nem láttam a filmet, de megnézem biztosan, mert engem folyton vertek, csúfoltak és engem is levetkőztettek (jobban mondva letépték rólam a ruhát). Kíváncsi vagyok, h a filmbeli áldozat hogyan reagál, hogyan viseli"


SZÉTLOCCSANTJA az agyukat. Hülye pánikoló libákká változik mindeki, s amelyiket elérik, lemészárolják.

Utána meg a saját agyukat is KILOCCSANTJÁK!

Jól teszik. Fájdalmas a halál, de még fájdalmasabb lenne a börtön.... jól teszik, lehet azt mondani, hogy "hát nekik már úgyis mindegy"...

A szadisták szüleinek így MÉG NAGYOBB FÁJDALMAT tudnak okozni bosszúból. =) Ez pedig nagyon jó, nemes érzés.

2017. okt. 18. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!