Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért van az hogy akibe szerele...

Mért van az hogy akibe szerelemes vagyok azzal nem tudok normálisan kommunikálni?

Figyelt kérdés
(16/f) Nem azzal van a bajom hogy nem tudok beszélgetni másokkal, nagyon közvetlen szoktam lenni, viszont eddig akárkibe szerelmes voltam mindig stresszeltem, idegeskedtem hogy miről beszéljek vele stb... És az a vicces hogy volt egy lány akit már ismertem pár éve, gyakran beszélgettünk és nem rég szerelmes lettem belé... Megint nem tudom miről beszélgessek vele. Egyszerűen izgulok, folyton gondolkozok mit mondjak... És nem értem. Régebben normálisan el társalogtunk most meg... Ez elfog múlni egyszer? Mert ez szörnyű érzés..

2014. aug. 29. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert szerelmes vagy. Zavarban vagy előtte.
2014. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

zavarban vagy

én sem tudok beszélni azzal akibe szerelmes vagyok :D

2014. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez velem is, valahogy el kéne felejteni hogy szerelmes vagy belé, amíg beszélsz vele, legalább az elején. :D 20/F
2014. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!