Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha az alábbi szuperképességek...

Ha az alábbi szuperképességek közül 1et választhatnátok, amit tudnátok csinálni, mi lenne az?

Figyelt kérdés

Èrdekel mások véleménye.

1et, csakis 1et választhatsz! És ird le hogy miért


idöutazás

repülés

állatok nyelvén beszèlés

láthatatlanság

teleportálás (gondolsz egy helyet, és egyböl ott vagy)


2014. aug. 29. 20:19
 1/10 Szafica ***** válasza:

Állatok nyelvén beszélés.

Az időutazásnak nem sok értelme lenne,mivel nem változtathatok meg semmit, mert ha megtenném,lehet nagyobb kárt okoznék.


Repülés...hááát, ezen is gondolkodtam...de önmagában szerintem nem sokat ér, azonkívül,hogy biztos jó.:D


Láthatatlanság hasznos, viszont ha tudsz az állatok nyelvén beszélni, akkor a beszélgetések kihallgatásával járó előnyt az is adja. Azért meg hogy megless másokat fölösleges...


Úgyhogy állatok nyelvén beszélés...imádom az állatokat, bár ha érteném mit mondd,lehet nem szeretném annyira a macskámat...:D:D

2014. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

láthatatlanságot lehet ki-be kapcsolni? ha igen akkor az. szeretek elvonulni az emberek elől, sőt az esetek többségében ez van velem.


ha nem kapcsolgatható, akkor időutazás. hogy miért? azt nem szeretném elmondani.


neked?

2014. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én teleportálást :D nyitnék egy üzletet amivel emereket pénzért szállítanék magammal a világ összes helyére és az univerzum összes pontját bejárnám :P ellátogatnék néhány bolygora stb.
2014. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én vagy a láthatatlanságot (rengeteg helyre beosonhatnék stb..)

Vagy az időutazás ( választ tudnék adni rengeteg megválaszolatlan történelmi kérdésre, rejtélyre)

2014. aug. 29. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az időutazást.

Abból lehet a legegyszerűbben a legtöbb pénzt csinálni.

2014. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Firedoom ***** válasza:
repules, az elmeny megfizethetetlen :D
2014. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teleportálás. Olvastam a Jumper könyveket. Magyarul Hipervándor néven került a mozikba a film, aminek kb. semmi köze nem volt a könyvhöz, és gyakorlatilag most ott tart, hogy a teleportálási képességével egész tengereket tud elmozgatni, illetve repülni is tud. Szóval nekem egyértelmű :D
2014. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teleportálás vagy időutazás. Nehéz kérdés..:)
2014. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Repülés de a teleportálás sem rossz

A gyorsaságot mért nem tetted be?::D

2020. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Időutazás!
2022. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!