Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs személyiségem. Hogyan...

Nincs személyiségem. Hogyan tudnap kifejleszteni?

Figyelt kérdés
nem tudom magam meghatàrozni. és mások se. ezt úgy értem hogy pl. az öltözködésben, vagy zenében ízlésben hogy mi tetszik nemtudom pontosan. fura mintha 2 dolog vetélkdne bennem. az egyik a nővéremre hasonlít. a màsik meg az amit az osztálytársaim meg a legtöbb ismerősom szeretnek, hordanak. de lehet hogy egyiket se szeretném. hogyan tudnám fejleszteni a személyiségemet? meg a családomban is mondják hogy nem tudnak nekem ajándékot venni mert nem tudják mi tetszik. nagyon rossz így. én se ismerem saját magamat.

2014. aug. 29. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
14
2014. aug. 29. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Csinálj új dolgokat, figyelj tested, lelkek jelzéseire.



Előbb utóbb lesz, ne aggódj :)

2014. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó, hogy ez így neked a te korodban egyáltalán feltűnik. Azáltal, hogy ezt egyáltalán megláttad, szerintem mérföldekre lekörözöd a korodbelieket.

A "betegséged" sajnos korunk népbetegsége, ami a céltalanság a fiatalok között. Az iskola nem ad célt, a szülők jobb esetben tudnak segíteni példamutatással vagy noszogatással, de a lényeg az, hogy neked akarnod kell valamit csinálni az életben. Neked. Meg kell nézned, hogy te mit szeretsz csinálni, mi tetszik neked. Ha nincs ilyen, esetleg segíthet az, ha megnézed, hogy mi NEM tetszik, és máris szűkebb a kör. Arra bíztatlak, hogy találj magadnak egy elfoglaltságot, amiről úgy gondolod, hogy tetszene, és kezdd el. Önmagadnak lenni azzal kezdődik, hogy saját döntéseket hozol, saját utat választasz. Lehet, hogy ez nem a megfelelő út neked, de ha elindulsz rajta, és ez kiderül, akkor legalább ennyivel többet tudsz magadról. Úgy fogod jobban megismerni magad, ha kipróbálod magad helyzetekben. ELmész diákmelózni, valami nem megszokott helyzetbe juttatod magadat, emberekkel érintkezel. Keresd az újat, és a nap végén gondold át, hogyan reagáltál, mi tetszett, mi nem tetszett.

2014. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el egy boltba és próbálj fel olyan ruhákat is amiket amúgy nem vennél fel. Hátha megtetszik. Hallgass olyan zenét amit akarsz, nem kell egy stílusnál leragadni.

Stimuláld az agyad. Ne a tv előtt ülj, hanem nézz utána hobbiknak az origamitól a csillagászaton át kertészkedésig. Valamelyik csak felkelti a figyelmed. Nem kell a tömeget követni, merj egyedi lenni.

Az ajándékról meg annyit, hogy én magam sem tudnám hogy mit adjak magamnak. Egyszerűen megvan minden ami boldoggá tesz és kész.

2014. aug. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) megfogadom a tanácsokat es mostmár sokkal jobban érzem magam. köszi a bíztatást :)
2014. aug. 30. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!