Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nevezik azt a fajta...

Hogy nevezik azt a fajta embert, aki saját magát altalában kevesebbnek irja le magát mint ami?

Figyelt kérdés
ott ahol tobbet kene mondani mint ,ami a valóság (pl fizetés) ott kevesebbet mond ,ahol meg kevesebbet (pl a kora)ott tobbet mond mint ,ami a valósag,azért mert ezzel nem akar ellenszenvet vagy irígyseget kiváltani..

2014. szept. 3. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nevezik önsajnáltatásnak.
2014. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Önbizalomhiányos (és irritáló)
2014. szept. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azaz, igen irritalo, es raadasul mikor kiall a butasaga mellett ami 100% h nemigaz, raadasul nem akart lekopni...
2014. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
önsajnáltató vagy önbizalomhiányos, esetleg mindkettő. Csak az a baj ezzel hogy emiatt akinek tényleg kevés van arra is ezt mondják. De hogy hazudni mire jó, csak hogy sajnáljanak, vagy nem tudom... nagyon idegesítő tud lenni.
2014. szept. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Önbizalom hiányos, vagy magát sajnáltatni akaró.


"ott ahol tobbet kene mondani mint ,ami a valóság (pl fizetés) ott kevesebbet mond"


Többet kéne mondani, tényleg? Miért is kellene alapból többet hazudni? Miért is kell HAZUDOZNI alapból?

Különben meg nem sok embernek van köze ahhoz, hogy én pl. mennyit keresek! :D

2014. szept. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
egyszeruen szereny...ezt a tulajdonsagot nem igazan ismerik manapsag. Sajnos a munkaban pofatlatul hazudni kell....ez van. Persze az is kerdes miert csinalja. Van konkret eseted is?
2014. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!