Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szandált vesz fel, az...

Aki szandált vesz fel, az miért nem tud igényesebb lenni saját magára?

Figyelt kérdés

Nem a szandállal van a probléma, mindenki azt vesz fel amit akar.

Kb csak férfiaknál látom ezt. Hogy szandált vesz fel oké, de ehhez párosul az igénytelen koszos lábfej, vágatlan, szintén koszos, sárga lábkörmök. Miért nem lehet kicsit igényesebb lenni?

Oké, hű de nagy probléma, meg ne nézzem, csak nem értem, hogy miért nincs valakinek legalább erre igénye.


Én fiú vagyok, és soha nem tudnék koszos lábfejre, sárga koszos körmökre szandált felvenni, mert én alapba nem akarnám, hogy igénytelennek tartsanak.


Vagy én látom rosszul? Mit gondoltok róla?

Nem mutat ez kissé igénytelenséget?



2014. szept. 5. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33%

Eleve be kellene tiltani a szandált férfiak számára,mert egy akkora gáz,ciki,ocsmány,igénytelen cucc,hogy azt elmondani nem lehet.

Sajnos a magyar társadalom egy része még mindig hozdozza magában a szoc.komm rendszer által kitermelt proli szokásokat.

Az ilyen félhycomat szocreál arcoknak eszükbe sem jut,hogy milyen hányásul néznek ki (szandálban) a sok kínai műszálas hónaljszagú szerkójukkal együtt.

Egy nőről a könnyedtség jut eszünkbe,szép,szexis lehet a lába,semmi gond.A férfiről pedig az erő,munka,kitartás,e miatt a férfi lába,és erős "nagy lábujjai"nem mutogatnivaló dolgok.

Ez egy ilyen intimitásszerű elv...

Az még persze hab a tortán,hogy sárga,gombás,koszos a lábujj,hozzá hónalj,pia,és bagószag keveréka,illetve a rossz sárga hiányos fogsor,mag a "nagy mondjad vazze" telefonfelvétel:)

A tisztelt kérdező nagyon jól látja a dolgot!

2014. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

utolsó, te valami leszbikus, rövidhajú félig férfi, félig nő élőlény lehetsz, jól tévedek?

Mégis 45 fokban mi a lócs...csbe kellene járkálni, bakancsba te barom?

2015. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De az miért fáj, ha valaki zoknit vesz (mondjuk az ápolt) lábára szandálhoz?
2015. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!