Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik lehetőséget választanád...

Luca.v kérdése:

Melyik lehetőséget választanád, hogyha csak ezek közül van lehetőséged?

Figyelt kérdés

A kérdésem főleg lányoknak/nőknek szól, de természetesen a fiúk válaszára is kíváncsi vagyok :) Na két lehetőség:


1-A barátod/férjed majdnem 10 évvel fiatalabb nálad, (nyilván nem akkor amikor 17 vagy, hanem mikor 30-40-50 stb.)de magasabb


2-A barátod/férjed és közted lévő korkülönbség pont ideális számodra, de pár centivel alacsonyabb nálad!


Nem csak ilyen korú nők válaszára lennék kíváncsi, írjatok akkor is ha tizenévesek vagytok, de ebben a helyzetben képzeljétek magatokat! Ködzi :)


2014. szept. 6. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jó ember és szeretem akkor teljesen mindegy, hogy az első vagy a második eset.
2014. szept. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tekintetbe véve, hogy sokkal öregebb nálam, döntő többségben azt tapasztalom, régimódibb is. Ami nálam hátraarc. A nagy korkülönbség csak azért rossz, véleményem szerint, mert nagy (lehet) a rész a két ember gondolkodásmódja között. Ha az idősebb fél képes "fiatalosabban" a dolgokhoz állni, a fiatalabb fél pedig megérti, elfogadja, egy véleményem van a "régiesebb" dolgokat, ámen, hajrá, sok sikert.

A kérdésre válaszolva, a második.

2014. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én inkább a második lehetőséget választanám, bár rám is igaz az első válaszoló szemlélete. :) Nemigazán számít hogy 1 vagy 2 ha szeretem.


De tegyük fel, hogy ha mégis inkább a 2. mert a korkülönbség ha nem is azonnal, de később még bezavarhat. Ráadásul ha én lennék 30, én nem akarnék feleségül menni egy 20 éveshez. Mert alapjáraton ebbe a korban még igen csak nem az eszükkel gondolkodnak... Plusz én mindig is inkább az idősebbek felé húztam, ők azok akik már megtudják teremteni azt a biztonságérzetet, amire szükségem van. (és nem nem a pénzre gondolok) A 20 éves pedig még mindig tanul, keresi a helyét az életbe stb... De ha valaki extra különleges ember lenne nem lenne probléma persze. :)

2014. szept. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem egy idős, +/- 3 év az ideális számomra, de inkább felfelé. Konzervatív értékeket vallok, és egyenesen hülyét kapok a legtöbb fiataltól, akik szerint minden régi dolog rossz, és minden új jó, végtelenül kevés észre vall meglátásom szerint(nyilvánvalóan ennek az inverze megfigyelhető az idősebb korosztályban is, viszont több bölcs idősebb ember van, tapasztalataim szerint). 23f
2014. szept. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második. Párom majdnem 4 évvel fiatalabb nálam, de a tíz már nagyon sok lenne nekem.
2014. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy. Amúgy a 10 év mínusszal semmi bajom, ahogy a pár centivel se (de akkor mindketten legyünk magasabbak, mert én 163 vagyok :)).

A párom 3 évvel fiatalabb (ez tökéletes), 13 centivel magasabb (az sok, pontosabban a 163 kevés :D de igazából nem fontos). Ha már változtathatnék valamit, lehetne mondjuk lány, az tetszene. Bár az ellentétes nemnek is megvan az előnye, úgyhogy még az se fontos.

(Nemi identitás és szexuális beállítottság terén elég semleges vagyok, esztétikailag a lányok tetszenek jobban.)


Az számít, hogy ő életem párja, az ilyen fizikai apróságok nem.

2014. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
második
2014. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem a magasságon vagy a korkülönbségen múlik egy párkapcsolat sikere. Utóbbi legfeljebb közvetve, mert nyilván hatással van az ember gondolkodásmódjára, hogy épp mennyi idős, meg hogy melyik generáció tagja. Kategorikus megállapításokat viszont ez alapján sem lehet tenni, simán lehet, hogy teljesen másképp gondolkodik, mint a saját korosztálya.

Szóval a választásom nem a korral vagy a magassággal dőlne el, az tuti.

2014. szept. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!