Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom magam (? ) 14/L

Utálom magam (? ) 14/L

Figyelt kérdés
Utálom magam....Undorodom magamtól. Egyszerűen kövérnek érzem magam! 168 cm és 60 kiló vagyok..Gyűlölöm...Mit tegyek? Mit gondoltok, fogynom kellene?
2014. szept. 7. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Kép nélkül semmit nem lehet megállapítani. Mondhatom, hogy nem kell fogynod, de lehet ha látnék rólad egy képet, akkor meg aztmondanám, hogy kell.
2014. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne fogynod?Ez nem sok, sőt van akinek jól is áll (lehet hogy te is ilyen vagy) hogy kicsit teltebb.Fogadd el magad, nem vagy kövér.Legyen önbizalmad
2014. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szia! és is így voltam ezzel 15 éves vagyok 163cm,55kg..de kicsit le fogytam mert én sem tetszettem magamnak(de most sem annyira) nem biztos hogy fogynod kéne! de ha nagyon akarsz akkor sokat sportolj és egyél rendesen!! 15/l.:)
2014. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem és jól érzem magam. Sportolok és figyelek arra mit eszek :) Tegyél hasonlóképpen és megváltozik az életed.

Csak rajtad múlik hogy mit gondolsz, hogyan érzel és mit teszel.

Tipp:

A szád két szélét húzd fel és maradj ebben a pozícióban 5 percig.

2014. szept. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne fogyózz,mert anorexia lesz belőle és fene tudja meddig kínzod majd magad az elmeosztáyon.
2014. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sportolj és ne egyél édességet. Ennyi bőven elég ahhoz, hogy leadj pár kilót.
2014. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, ha azért utálod magad mert kövér vagy.
2014. szept. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2014. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha karcsubb akarsz lenni, akkor tegy erte..magatol nem fog lemenni az a par kilo... etkezz tudatosan, pihenj annyit, amennyit kell, de ne tobbet, sportolj minel tobbet, de mindenekelott magadban dontsd el, hogy igenis akarok fogyni, es vegig csinalom, meg ha az a csoki kivantato akkor se eszem meg. Ha nem akarod igazan, nem fogsz tudni fogyni.
2014. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"van akinek jól is áll (lehet hogy te is ilyen vagy) hogy kicsit teltebb"

168 cm és 60 kg még egy kicsit teltebbnek sem nevezhető.


Kérdező, szerintem te teljesen átlagos testalkattal rendelkezel. Sem fogynod, sem híznod nem kell, legalább is a számok alapján. Bár az igaz, hogy az sem mindegy, hogyan oszlik el a súly.

2014. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!