Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kínos első ott alvós randi...

Kínos első ott alvós randi után másnap reggel elmenni nagy wc-ni?

Figyelt kérdés

Még csak randizgatunk és úgy néz ki hogy hamarosan nála is fogok aludni.. csak tartok attól hogy kellemetlen helyzetbe kerülhetek másnap reggel..Főképp hogy este valószínűleg alkoholt is fogunk fogyasztani.....attól is tartok hogy emiatt fájni fog másnap reggel a hasam.

Nő kérdező.


2014. szept. 8. 07:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
68%

én apuka szereplő vagyok egy ilyen szituációban és ne aggódj, mert mi szülők is gondolunk erre a helyzetre.


ki lesz takarítva a wc és nem fog rád-nyitni senki, mert figyelni fognak a szülők, hogy ne zavarjanak titeket


kicsit beszélgess velük is, mielőtt elmentek kufircolni

2014. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Akkor kínos, ha fáj a hasad és nem megy.
2014. szept. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Az a kínos, ha nem mégy el a WC-re és a párnák közé szarsz. Hogy tudsz ilyen marhaságot kérdezni?


Gondolod, nem tudja mindenki a házban, hogy ti nem csak sakkoztok éjnek évadján? A többi pedig emberi dolog. Miért volna kínos?

2014. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
A természetes szükségleteket el kell végezni, de csak kulturáltan.
2014. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kínos. Emberi dolog.
2014. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt hittem, hogy a lányok csak pillangókat eregetnek és csilingelnek..

De amúgy ilyen szempontból nem tökmindegy, hogy nagywc vagy kiswc? Mármint senki se fog az ajtóban állni stopperrel és ellenőrizni, hogy mit merészelsz te ott tevékenykedni.. gondolom. Meg amúgy is, miért várná el bárki, hogy visszatartsd? A wczés nem illemtani kérdés, hanem egy egyszerű szükséglet. Emiatt nem szabad kényelmetlennek érezni a szituációt :)

2014. szept. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Én is nő vagyok, és én is kínosnak érezném. Kb így oldanám meg: reggel ha érzem hogy menni fog (és ha a wc és fürdő közös helyiség), kérnék egy törölközőt és mondanám hogy elmegyek zuhanyozni. Ablaknyitás (már ha nem panel. Ott nincs ablak és szagok miatt igen kínos lehet) wc, zuhi, közben meg kiszellőzik. A zuhanyzás amúgy is hosszabb tevékenység, szóval fel sem tűnik hogy ebből mennyit üldögélni a wc-n.
2014. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

reggeli kedvenc elfoglaltságom, elvonulni a wc-re, és egy elefántadagot kinyomni.

mindegy hol vagyok.

más is csinálja, napi rendszerességgel, akkor én miért tartogassam.

2014. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%
Én biztos kib#sználak ha idesz@rsz. jah még sem...
2014. szept. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%
Bexarni még kínosabb.
2014. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!