Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit mondtok valamit, ha...

Ti mit mondtok valamit, ha vagytok ismerőssel és mosdóba mentek?

Figyelt kérdés

Vannak ismerőseim, akik összevissza elkezdenek táncikálni és mondják most bepisilnek; ez jó barátoknál elfogadható, még viccelődünk is olyankor, távoli ismerősöknél zavarbaejtő - plusz, akár közeli, akár távoli ismerős, egy-két alkalom belefér, de napi szinten ez már idegesítő.

Plusz kissé fura nekem, ha valaki bejelenti, miért megy ki a wc-re. Talán közeli, jó barátok még oké, de valahogy rokonoknál vagy távoli ismerősöknél vagy velem egy háztartásban élőknél már furcsa, ha beközlik "Elmegyek pisilni".


Nekem a gimiben volt egy tanárom, akinek, ha mondtam "Kimehetek a mosdóba?", mindig visszakérdezett; "Pisilni?".


Èn általában;

- Ha otthon vagyok, nem mondok semmit csak kimegyek

- Munkahelyen ha alig vannak, csak kimegyek, ha tele vagyunk, annyit mondok a kollégáknak egy pillanat és jövök.

- Ha utazunk, vonaton-repülőn felállok és szó nélkül kimegyek, ha autóval, kibírom a következő pihenőig, ha nem, akkor megkérdezem, félre tudunk e állni egy Tesconál vagy benzinkútnál.

- Amikor hosszú ideig tartogatom, ha jó barátokkal vagyok, akkor toporgok, hajlongok, stb, ha már tènyleg alig bírom visszatartani, de ritkán kerülök előttük ilyen helyzetbe.


Ti hogy vagytok ezzel?



2014. szept. 8. 07:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Haverok,barátok esetén megmondom hogy mindjárt jövök.Ha megkérdezik miért,egyszerűen megmondom hogy wc-re kell mennem.

Ismerősöknél ugyanez.

Én még gimis vagyok,szünetben,ha beszélgetek valakivel akkor szintén ugyanez.

Ha nem beszélek senkivel,akkor csak kimegyek.Órán muszáj megmondanom hogy wc-re akarok kimenni.

Otthon szó nélkül kimegyek.

2014. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha otthon vagyok, akkor mondom meg, ha a kedvesem kérdezi, hogy hova megyek. Ez vonatkozik a repülőre is.


Munkahelyen csak akkor mondom meg, ha indulunk valahova és esetleg várnak rám.


Toporogni, hajlongani nem szoktam.

2014. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát én ha menni kell megyek. Közeli ismerősöknek néha mondom, hogy pipilni megyek, de csak viccből. Munkahelyemen szólok, hogy mosdóba megyek, így nem keresnek hiába ha mondjuk keresnek telefonon. Ha utazok természetesen nem mondtom be, hogy klotyra szándékozom menni, de azért akivel utazok annak szólok ha más nem egy két perc és itt vagyokot. Egyébként engem nem zavar egyáltalán ha valaki bejelenti. Ha mennie kell menjen, ha közölnie kell közölje.. Nem egy nagy ügy.
2014. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az még oké, ha azt mondja, elmwgyek mosdóba, elmegyek WC-re, csak nem értem miért kell kihangsúlypzni, hogy pisilni megy? Ha kakilni megy azt is kiemeli?

"Kimegyek a mosdóba" kész, a részletek szerintem nem fontosak.

2014. szept. 8. 09:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a "kimegyek pisilni" jelenti, hogy WC-re megyek. Minden tartalom nélkül, hogy ott mit fogok csinálni. Ha a rúzst akarom felkenni, vagy pattanást kinyomni vagy telefonálni, akkor is azt mondom, hogy kimegyek pisilni.
2014. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A "megyek pisilni"-t felváltotta a" mosdóba megyek" szöveg.

Az előbbi egy általános iskolában esetleg gimiben elmegy, de érettebbnél már nem igazán.

Csak a páromnak mondok ilyet hogy pisilek. Neki még az is belefér, ha épp nem pisi.


Toporogni nem szoktam :D nem vagyok ovis.


Munkahelyen ha ketten dolgozunk egy feladaton, ami hosszadalmas, akkor annyit mondok hogy "elmegyek mosdóba" , csak hogy tudja miért hagyom ott, meg hogy hamarosan jövök vissza.

2014. szept. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Micsoda problémák! OMG!!!
2014. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, Te kobold vagy?
2014. szept. 8. 10:37
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy szoktuk, hogy "megyek kiverem, jöttök nézni?"
2014. szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyenen problémázni, istenem :-D
2014. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!