Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámulják meg az embert...

Miért bámulják meg az embert feltűnően?

Figyelt kérdés
Minap szálltam fel a metróra, beálltam az egyik csaj elé, erre tetőtől-talpig végigmért, ránéztem és még akkor is idiótán lesett. Nem volt rajtam semmi extra, max a kék blézerem. Nem sűrűn van ilyen szerencsére, de párszor már kiszúrtam ilyet. Eléggé bosszantó.

2014. szept. 8. 11:24
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nő vagy férfi vagy? Amúgy sokan unatkoznak, azért
2014. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Több oka lehet: unatkozik, összehasonlít saját magával, megnézi a ruhádat, szimplán bamba, stb...

Ha én megnézek egy másik nőt, annak általában két oka van: vagy nagyon tetszik a ruhája, és próbálok ellesni pár ötletet, vagy ő maga tetszik. Persze próbálok burkoltan odalesni, nem szoktam szemtől-szembe megbámulni az embereket.

2014. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

férfi modell vagyok, nem tagadom, megnéznek, mert olyan a külsőm.

felszálltam a nyugatinál a metróra, egyből volt vagy 10 aki a szemeit kimeresztette , le sem tagadhatták volna hogy bámulnak.

odaálltam középtájra, tömve volt a metró, és kapaszkodtam.

egy 50 év körüli nő elé álltam ott volt hely, tetőtől talpig végigmért, majd elkezdte a farkamnál a farmert nézni, de nagyon, mikor ránéztem, hogy most m elég volt, mert nagyon kínos amit csinál, csak mosolygott, és tovább bámulta.

előbb szállt le mint én, erősen hozzámdörgölődzött, és annyit súgott a fülembe, ha akarsz gyere utánam, hazafelémegyek!

2014. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
3-as: sok volt a szürke 50 árnyalata :D
2014. szept. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

4es, mi van??

nem értem.

2014. szept. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják, hogyan nézzék meg jól az embert, hogy a másik ne vegye észre.
2014. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szomszédba van egy teraszos kocsma és ott szoktak reggeltől estig fröccsözni a helyi nyugdíjasok, munkanélküliek. Na azok mindig mindenkit végignéznek aki elhalad mellettük. Hosszú az utca, de már az elején elkezdik nézni és mire eltűnik a kanyarban akkor nem nézik tovább. Nem is beszélgetnek ezek, csak ülnek és nézik az ott elhaladókat. Meg egy papa szokta azt csinálni hogy kiáll a háza elé 1-2 órára és jól megnézi aki ott elmegy. Tehát a mi utcánkba duplán megnézik az embert :D


24F

2014. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor azért, esetleg szép a ruhád, hajad, szemed, stb. Ha hapsi vagy, akkor leginkább a ruha, hajviselet, tetkó miatt, vagy esetleg - bocs, nem személyeskedni akarok, de - rossz arcnak gondolnak. Ha esetleg mozgássérült az illető vagy kissé eltér az átlagtól, akkor meg azért bámulnak. Szóval nagy a repertoár az embereknél...
2014. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A metrón általában nincs jobb dolga az embernek. Lehet olvasni, zenét hallgatni, beszélgetni (ha van kivel) és bámulni. Vagy csak egyszerűen nézni ki a fejedből. Nem kell vele foglalkozni és kész. Az emberek ilyenek.
2014. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!