Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csinálnátok?

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Lány mellé ültettek, a lány meg ki húzódik a legszélére...

Reakciók?Megjegyzések? ki mit mondana erre? Hogy tudassa a lánnyal mennyire röhejes ...


2014. szept. 8. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezném tőle, hogy: büdös vagyok?

ha nem válaszol, akkor mondd neki azt: bocsi, de nem tudtam, hogy te meg süket vagy.

2014. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

több hely jut nekem...tiszta jó...a barátnőm meg úgy is hozzám bújik, szóval ő nem lenne ilyen lány :) a többi lány meg tartja is a távolságot...


"túl kicsi ez a pad kettőnknek" (vagy ahol mellé ültél)

"kösz úgysem fértem el a nagy seggedtől" :D


nem tudom mi a konkrét helyzet, milyen kapcsolatban vagy a lánnyal...de engem nem zavarna...

2014. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
semmit. lehet eszre sem vennem. amugy ki nem szarja le hova huzodik egy vadidegen?
2014. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Már miért lenne röhejes? Csak azért, mert te nem érted, még nem kell rögtön fikázni a másikat. Lehet megvan rá a jó oka, hogy elhúzódik; lehet, hogy büdös vagy, vagy túlságosan rámászol és észre sem veszed. De az is lehet, hogy egyszerűen nem szereti ha túl közel vannak hozzá az emberek, vagy ha véletlen hozzáérnek. Nem vagyunk egyformák, de ettől még nem hülye vagy röhejes a másik. Ha élőben is ilyen lekicsinylő vagy, megértem, miért húzódik félre.
2014. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!