Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a rosszabb Mr. Busta vagy...

Ki a rosszabb Mr. Busta vagy Essemm?

Figyelt kérdés
Én nem tudom eldönteni...

2014. szept. 10. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyikről sem tudom, hogy kicsoda vagy micsoda.
2014. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő okádék.
2014. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Basszus egy előző kérdésben pont ezt fejtettem ki. De akkor megfogalmazom újra.


Szerintem Mr Busta sokkal rosszabb. A választ pedig marhára egyszerű. ESSEMM az még eljutott odáig, hogy jó előadja a nagy kemény csávót, de tisztában van vele, hogy amit a videókban mutat magáról az köszönő viszonyba nincs a valósággal. Hát olyan nyilvánvaló, hogy egy ilyen kis csirigli nyikhaj köcsög gyerek akit bárki lefenyítene. Nyilván ezen elgondolás alapján nem is marogat oda másoknak. Mr Busta viszont annyira elszállt magával, hogy amit a videókban bohóckodik, az egyenlő a valósággal. Ő úgy érezte hogy mindenkinek ugatnia kell, mert ő aztán kvára érinthetetlen, meg faszagyerek. Hát aztán elég rövid úton kiderült, hogy mennyit ér az ember, mikor a való életben tartania kell a pofáját. De ő már annyira el van magától, hogy ha a bengáli k*urva isten rúgná p*icsán, hogy "mire vered magad hülye gyerek, hát egy kis terelő senkiházi vagy" akkor se esne le neki. Bár igazából magánéletébe lehet ettől függetlenül tök jó arc, csak a zöldszemes ostoros értelmi képességére hajazó rajongóinak kell fenntartani ezt a látszatot, mert erre buknak.

2014. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Busta már jó ideje elérte azt a szintet, hogy össze vissza üti az egyik szavával a másikat, meg adja a hozzáértőt pedig hülyeségeket beszél. A Kamikaze alatt még jól adta el a kemény csávót, de aztán elszabadult. Essemm nek is hatalmas arca van, de ő legalább vágja, hogy hamar seggbek#rnák, szóval nem oltogat másokat nagyon.
2014. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még mindig jobb a kamu-keménykedés, mint a tényleges bűnözés, kötekedés.

Addig jó, amíg a magyar rapszakma csak ugat, nem harap. Képzeljétek el mi lenne, ha a Bukta Zsoltika verekedne, lopna, rabolna, a sok RTM-fan hülyegyerek pedig követné a példáját.


Én elégedett vagyok Essemm és Busta jelenlegi imázsával. Nagyképűek, a semmire egóznak, de szart se érdekel. Elpattognak a saját kis világukban, gengszteresdit játszanak, és kész.


Mellesleg hála ezeknek a "nagy embereknek", egy kérdéssel ki lehet szűrni a divat-gengszter idiótákat.

"Hallgatsz Mr.Bustát?"

2014. szept. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én nem nevezem egyiket sem rossznak, mindketten igenis sokat értek el. Rádióban még nem hallottam őket, TV-ben se szerepeltek sosem, ergo nem úgy érték el amit elértek, hogy a média felkarolta őket, nekik nem kellett ehhez média. Próbáljátok őket összehasonlítani a nagy médiasztár-celeb rapperekkel! VV Béci (Young-G) pl a nézettségét és hírnevét annak köszönheti, hogy az RTL Klub Való Világában szerepelt.

El kéne gondolkozni azon is, hogy Busta csak és kizárólag "gengszterkedik", stb...mert ez se igaz.

Busta azt mondja a Meghalni jöttem c. számában, hogy "Nem a gettóban születtem, nem is voltam gengszter..." - tehát nem tartja magát "gengszternek". A Killakikitt-et jobban jellemzi a gengszterkedés sokkal, na meg Curtis-t is!

2014. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
1. Én a 3.válaszolónak csak annyit mondanák, hogy: Busta sose szólt be senkinek, mindig valaki baszogatta, és ő megvédte magát... BEEF-et is csak annak írt aki hülyeségeket, hazugságokat terjesztett róla.... 2.Busta nem gengszter... Busta egy gengszterrepper, és ezt tudja ő is, és az összes rajongója... 3. A zenéiben azt tanítja , hogy: ne lopj, ne drogozz, ne dohányozz,Ne legyél páva... 4. És az eredeti kérdésre: Essemm és Busta mind a ketten hatalmasak, mind a kettő nagyon jó, és csak a te ízléseden múlik hogy neked melyik tetszik.... De Busta sokkal elöbb volt híres mint Essemm, és Essemm rengeteg rajongót köszönhet Bustának...
2014. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene eldönteni? Érettségi kérdés? A kérdést egy újabb kérdéssel folytatnám. A Akkezdet Phiai mennyivel értékesebbek ezeknél az előadóknál? Az eredeti kérdés értelmét veszti...de más hasonló kaliberű előadóval is helyettesíthetném a AKPH-t. Szerintem ne azzal foglalkozz, hogy ki a rosszabb, hanem azzal, akit szívesen hallgatsz...
2014. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!