Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúknak a vékony lányok...

A fiúknak a vékony lányok tetszenek jobban vagy a ducibbak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen duci, de túl vékony sem.

Legyen szép formás.

2014. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Inkább a vékonyabbak, mert a ducik többnyire töttyedtek, formátlanok. Csak úgy lóg rajtuk a háj.

Ritka az olyan duci lány aki formás. (Szerintem.)

2014. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
A nap hülye kérdése :) mindenkinek más az ideálja.
2014. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Előzőnek igaza van. Ezt a "van mit fogni" kifejezést rengetegen félreértik. Nem azt jelenti, hogy duci/molett nő jön be annak, aki ezt mondja. Az ilyen alkatúak általában tényleg formátlanok. Tipikus "nagy és lapos" fenék, meg lógó has. A képeken a photoshop miatt szexik.

Viszont kontrázásképpen egyik nap láttam egy csajt, aki annyira kis vékonyka volt, hogy csodáltam, hogy a lábai nem törnek szét a törzse alatt. Az sem túl esztétikus szerintem. Nekem a vékony derék picit nagyobb fenékkel és combbal a nyerő, de ez alatt sem a töltött galambot értem.

2014. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 *Victorique* ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést fordítva is fel lehetne tenni. De hogy ne offoljak: szerintem embere válogatja.
2014. szept. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. mindkettő. Igazából ki hogy néz ki, van aki mindenhogy csúnya...
2014. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
minden fiúnak más tetszik, de a nők úgyis mindig más véleményétől függnek
2014. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem inkább vegyes mert némelyik duci embernek is van barátja aki nem duci de azért ne itélkezzünk szerintem
2014. szept. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A vékony lányokra szavazok.
2014. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy melyik alatt, mit értünk. De így láthatatlanban a vékony. Vagyis ne legyen túlsúlyos, de sovány sem. De ezt tényleg embere válogatja. Nekem a legjobban a sportos lányok jönnek be, vagyis szép formásak izmosak. De ha legegyszerűbben akarom megválaszolni, legyen arányos.
2014. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!