Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire hasonlít 2 ember,...

Mennyire hasonlít 2 ember, akik egy napon születtek, illetve mennyire illenek össze?

Figyelt kérdés

Mennyire hasonlítanak belsőre, illetve mennyire illenek össze?


Köszönöm a válaszokat.


2014. szept. 14. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
semennyire...
2014. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan eséllyel egyezik bármilyen tulajdonságuk, mint bármilyen más embernek.

A születési dátum nem befolyásolja sem a belső, sem a külső tulajdonságokat.

2014. szept. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A világon számtalan ember születik ugyanazon a napon. Nekem egyébként volt egy osztálytársam középiskolában, akivel egy napon születtünk. Semmi hasonlóság se volt köztünk, jóban voltunk, de nem barátkoztunk különösebben egymással.
2014. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem a külső tulajdonságot kérdeztem, hanem, hogy belsőre mennyi a hasonlóság. Pl. Volt olyan ismerősöm, aki ugyanolyan dirigálos, hatalmaskodó alak volt, mint egy másik és 1 napon születtek. Ilyenekre gondolok.
2014. szept. 14. 14:18
 5/12 anonim ***** válasza:

Semennyire,ez egészen biztos..

A legjobb barátnőm apukája is ugyanakkor született mint én..semmi egyforma nincs bennünk,belsőleg sem egyáltalán..


L

2014. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok megint..

Az lehet azért van mert a horoszkóp azonos,mondjuk én skorpió vagyok,éppen olyan ingerült,hatalmaskodó néha mint az ő apukája..szerintem csak azért lehet.

2014. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. szept. 14. 14:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Örökölt genetikától függenek a tulajdonságok,semmi köze az egy napon való születéshez annak,ha valakik hasonlítanak egymáshoz.
2014. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pár sorral fentebb olvasd, amit írtam, lehet, hogy csillagjegy, de 1 napon születtek.
2014. szept. 14. 15:03
 10/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok megint.

A genetika a külső, illetve testi-fizikai tulajdonságokat nagyban meghatározza, de a belsőket nem. Azokat neveltetés, környezeti hatások (társadalmi környezetre gondolok), személyes élmények/tapasztalatok, és az illető saját tudatos döntései befolyásolják. Genetika legfeljebb annyiban játszik bele, hogy a külső/testi-fizikai tulajdonságok (részben közvetlenül, részben az arra érkezett társadalmi visszajelzéseken keresztül) befolyásolja a személyes élményeket/tapasztalatokat.


A horoszkóp pedig közönséges babonaság.


Az, hogy van példa arra, hogy egy napon született embereknek sok hasonló tulajdonságuk van, puszta véletlen egybeesés. Ahogy különböző napokon született embereknek is lehetnek hasonló tulajdonságaik.


Nekem van a baráti körömben egypetéjű ikerpár, és sokban különböznek a belső tulajdonságaik. Pedig náluk nem csak a születési dátum és a genetika; de még családi neveltetés, iskola és sok más környezeti hatás (például a baráti kör egy része) is közös.

2014. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!