Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavar, hogy valaki...

Csak engem zavar, hogy valaki facebookon éli a szerelmi életét, meg a sima életét is?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenkinek van ilyen ismerőse ,görgetek le és látom ,hogy egy csókolózós kép ez még oké de aztán jön a második ,harmadik .....

Meg mindig : "De jó ,hogy itt alszol szerelmem " "Film nézés vele : xy .Meg akkor jó éjszakát szerelmem ott van mellette minek köszönget facebookon ?? És akkor reggel amint elmegy a srác már is :"Jaj de hiányzol"

fúúúú hogy rohadnál meg és annyira bírom mert ez a szerelem 1 hétig tart és akkor jönnek az elhagyott ,összetört a szívem posztok .



2014. szept. 14. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Meg sok gyökér ott ül egész nap a facebookon csodálkozva.

De engem egyik fajta ember sem zavar.:D Ha ők így érzik jól magukat.. nekem mindegy.

2014. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első ilyennél megnyomom a leiratkozást. Persze így kicsit üres a fal, de akkor is jobb így.
2014. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy nyilván élvezed, ha ilyeneken csámcsogsz. Mi más oka lenne annak, hogy ha valakinek idegesítenek, vagy zavaróak a közzétételei, akkor nem iratkozol le egyetlen kattintással a követéséről.


Vagy nem tudsz erről a lehetőségről, akkor elmondom:


Rámész az illető adatlapjára, rámész az egérrel fent a "követés"-re, rákattintasz és már nem is fogod látni automatikusan a közzétételeit. Ettől még az ismerősöd marad és ha direkt rámész az adatlapjára, látni is fogsz mindent, amit eddig, csak nem a te hírfolyamodban nem jelenik meg.

Ennyi. :)

2014. szept. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Normál értékrendű ember nem foglalkozik azzal, hogy mások mit csinálnak. Ha teszik, tegyék. Mit zavar az téged?


Rúgd ki az ilyen ismerőst vagy tedd félre (követés kikapcsolása), hogy ne is lásd a vackait. Ilyen egyszerű.

2014. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha épp olyan aki közel áll hozzám akkor nagyon, de amúgy nem.

Amúgy az is sokat segít ha az embernek csak az az 5-10-15-50 ismerőse van fent akinek kell és nem 300-500-1000 akit egyszer-kétszer megláttál az utcán...

2014. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah meg a leiratkozás gomb, és akkor 100% ban tudod ezeket szűrni.
2014. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zavarni éppen nem zavar, csak butaságnak tartom. Akkor zavart, mikor bejelöltek engem is egy olyan posztban, ahol ott ültem az illető mellett, és ahelyett, hogy nekem mondta volna a dolgot, kiírta a netre, ráadásul semmi izgit nem is csináltunk. Akkor megmondtam neki, hogy ezt velem ne.
2015. jan. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!