Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti szeretitek az embereket?

Ti szeretitek az embereket?

Figyelt kérdés

Régen nagyon szerettem őket...Most elegem van mindegyikből, mindegyik a maga módján bír borzasztóan idegesítőnek lenni, már kedves se bírok lenni.

Nem érem magam ettől rosszul, régen nagyon szerettem az embereket, most idegesítőek és nem bírom elviselni Őket, ez van, ilyen vagyok, nem tudom mitől változtam.

Ti hogy vagytok ezzel?



2014. szept. 17. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszem úgy a helyes, ha azt mondom:

Igen, vannak emberek akiket szeretek :)

2014. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Vannak emberek akik elsőre szimpik/nem szimpik, de ha pl.: dolgozol velük, akkor ez visszájára fordulhat: aki szimpi volt elsőre, az nem lett később az, aki pedig nem volt szimpi, az pedig szimpi lett. "lakva ismeri meg az ember másikat".


Én sajna az utca embereit leginkább utálom.

2014. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az embereket igen, de a többi selejtet (azt a kb.: 4 billiót) a szemem előtt nem szeretném látni
2014. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az emberek csodálatos élölények. Én szeretem öket.
2016. máj. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!