Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez a közösségi...

Miért van ez a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Teszem azt, van valaki, kiposztol valami baromságot, egyből belájkolják, meg megosztják százan, én kiteszek valami értelmeset, és le sem szarják. Visszajelölt ismerőseim nem írnak vissza, de akkor mi a fa*zért jelöltek vissza?

Miért mindenki ilyen felszínes gyökér?



2014. szept. 20. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért te mi vagy, te is a kitett nagy okosságodról vársz valamit
2014. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem várok el tőle semmit, csak hogyha valaki 10x kiteszi, hogy "valaki üzzi", meg #yoloswag, belájkolják vagy százan. Aki meg ki tesz valami normális linket (pl új csillagászati felfedezés), azt le sem tolják.



A másik meg, aki bejelölt ismerősnek, illetve aki elfogadta a felkérést, és mondjuk ráírok alkalom adtán, vissza sem ír. Miért? Miért ilyen felszines mindenki?

2014. szept. 20. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kíváncsiak. Jelölj engem és dumálunk ha rám írsz.
2014. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor biztos nem az én ismerősöm vagy, mert én mindenkinek visszaírok.
2014. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mert az egész f-szbuuukk egy felszines sza*r. Mindenki csak a másik seggét nyalja, másra sem képesek. Nem kell felvenned és kész :)
2014. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!