Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, ha vki ismeret...

Miért lehet az, ha vki ismeretlen valami bunkó dolgot csinál pl:rosszul parkol, akkor nekem muszály beszólnom? Régen vagy 20 éve már vertek is meg ezért.

Figyelt kérdés

2014. szept. 20. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Normális ember nem szereti ha beleszólnak a dolgába, ez olyan mint amikor egy felnőtt szüleitől független férfi, pénzmosásból, csempészetből él, de az anyja meg örökké elmondja neki hogy ne tegye.

A munkahelyen sem lehet úgy dolgozni hogy mellette kötekednek, és ilyenkor jogosan is mennek neki a beszólogatóknak.

2014. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Azért szólsz be, mert 20 éve nem vertek meg érte eléggé.

De ami késik nem múlik.

2014. szept. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Jól teszed ! Az ilyen alakoknak meg kell mondani a véleményedet. Engem is vertek meg érte, ez egyáltalán nem tart vissza, nem félek a veréstől se a fizikai fájdalomtól. Meggyógyúltam , a faxit meg lesittelték 1évre. Én nyertem.
2014. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyen önjelölt buzgómócsing erénycsőszök tényleg csak annyit érdemelnek, hogy az ember a szart is kiverje belőlük.

Szerintem jóval nagyobb bunkóság egyesek részéről, ha annyira feljebbvalónak gondolják magukat, hogy csak így "nevelgetik" az embereket.

Szájon kell verni az összes ilyen gyökeret.

2014. szept. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint ennyire sérti az emberek önérzetét ha valaki figyelmezteti, hogy mekkora bunkó? De ha nekik nem jutna parkoló mert én lennék a parasztparkoló akkor mit tennének?
2014. szept. 21. 09:47
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom miért lehet, de én is pont így vagyok ezzel.

Például te egy büdös nagy surmó paraszt lehetsz, aki nem képes megtanulni a magyar helyesírás szabályait, mégis veszed a bátorságot, hogy mindenféléket irkálj az interneten, és félrevezesd a bizonytalan tudású fiatalokat azzal, hogy helytelenül írsz szavakat, mint például azt, hogy "muszály".


Jaj bocsi, nem tehetek róla, muszáj volt beszólnom. :( Átok ez.

2014. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Loool! Örülök, hogy nem vagyok egyedül azzal a nagy taplóságommal! Barátom már legalább ketten vagyunk! ;)
2014. szept. 21. 16:54
 8/10 anonim ***** válasza:

akkor gáz az ilyesmi ha nincsen megfelelő alapod a dolog végig viteléhez.

vagyis beszólsz,a másik ugrik,de te már hátrálnál is ki a szituból,vagyis nem vállalod a tettedért a felelősséget,vagy mástól várnád el azt,hogy vállalja helyetted,pl rendőrség=hívom aput.

ez csicskaság és értelmetlen.


pl én megtehetem azt,hogy ha valaki kirívóan illetlen akkor azt rendre utasítom,mert évek óta járok bokszolni,végzek súlyzós edzést izmos vagyok,ezért hatalmamban áll fizikailag bántalmazni és testileg legyőzni egy taplót.

ha vesszük a parkolást,akkor legutóbb ez történt.

várok a kocsiban,erre mellém áll egy másik autó,olyan közel,hogy egyértelműen hozzá fog érni az ajtaja a kocsimhoz amikor nyitja majd,miközben mellette még 10 méter hely van.

vártam mi lesz,lehalkítottam a zenét.

nyílik az ajtó,csapta is neki a kocsimnak.

ablak le-figyelj már ide ba-szd szájba a ku-r-va anyádat,nem tudsz normálisan parkolni?

fogod magad szépen és arrébb állsz!

-de,héé...kezdte volna,de kipattintottam a késem,hogy lássa-ne merj feleselni bu-zi,mert kiszablak,tűnés!

pár másodpercig farkasszemet néztünk,aztán becsukta az ajtót és eltiplizett.

2014. okt. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves 8 ! Kicsit sántít a történeted! Ha valaki nekicsapja az ajtót a kocsinak,a minimum hogy rögtön kiugrik a sofőr,hogy megnézze lejött-e a festék.Menj tanulni,holnap suli!
2014. okt. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Aha 8-as, aztán ha mégse menekül el a másik hanem visszaszól ,utána leszúrod és ülsz 10 évet mert lepattant a festéked :D megérte. Mert hogy annak van igaza aki nagyobbat üt ,kivéve ha a másiknál kés van ,kivéve ha a késre pisztolyt ránt stb stb
2014. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!