Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rossz a lapos fenék?

Miért rossz a lapos fenék?

Figyelt kérdés

először is: lapos alatt nem a szottyadt, fonnyadt segget értem, ami az izom hiánya miatt lapos, hanem azt, ami genetikailag olyan formájú, hogy nem áll ki nagyon. az enyém ilyen, kicsi, formás és nem szottyadt, de realtíve lapos, nem néz ki úgy, mint valami félgömb.


tudom, ízlések és pofonok, de úgy vettem észre, ez az utóbbi években lett nagy trend, hogy mindenki elkezdte isteníteni a -már természetellenesen- kerek feneket, mindenhol azt hallom, hogy a lapos fenék csúnya. miért csúnya, ha alkatilag lapos, de feszes és nem néz ki úgy, mint valami telesz.art pelenka?! mi ez a nagysegg-fétis mostanában?



2014. okt. 3. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem nincs vele bajom.
2014. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is izmos, nem log, de alkatilag lapos... es annyira tenyleg nagypopo -mánia van, hogy ezzel az én adottságaimmal nem lehetek trendi... a férjemnek meg olyan kerek feneke van mint két göm, és kisfiunknak is szép kis kerek poija van. Nekem is jobban tetszik a kerek fenek, na nem ez JLO-s... igazábol nem ez számit.
2014. okt. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A nagy kerek feneket azért szokták szeretni, mert ilyen méret mellé sokszor vékonyabbnak tűnik a derék, vagyis látványosabb egy vékony derék, ha ott van mellette nagy kontrasztnak egy nagy kerek fenék. Ez ilyen homokóra alak kimaxolva.
2014. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem rossz, csak nem olyan izgató, mint egy feszes húsos kerek fenék... Igazából nekem mindegy, nem válogatok, de azért ez olyan egyértelmű...
2014. okt. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Genetikailag vonzóbb a nagyobb kerek popó kb mint a nagyobb kerek mell.Női nemi jelleghez hozzátartozik . Ez ilyen biológiailag kódolt dolog,de persze vannak kivételek és okos ember nem segg alapján választ párt mert akkor jól megjárja :D
2014. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Már bocsi ,de olyan témáról beszélünk ,amit nagyon nehéz így ,a messzi távolból eldönteni !Látnom kellene azokat a lapos fenekeket !Egészen más a keskeny medencéjű lapos fenék ,mint a széles csípőjű lapos fenék !A lényeg,hogy ne szottyadt legyen ,hanem rugalmas ,kemény.Ez csak akkor van,ha sportol valamit.Rendszeresen látok egészen fiatal,jóalakú lányokat ,kis fenékkel ,nem zsíros és mégis szottyadt !Akármilyen jó a fenék genetikai adottsága,ha nem ápolják ,akkor szöttyedtté válik .nem is olyan sok idő alatt.Tehát fiatal lányok ,akik még nincsenek elhízva figyeljetek magatokra,mert ha nem sportoltok ,hamarosan löttyedt lesz a feneketek !De igaz ez a fiúkra is ám !És nemcsak a fiúknak tetszik a formás ,izmos fenék ,hanem a lányoknak is !
2014. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Természetesen fontos a szép kerek popó a pasiknak,ahogy a csajoknál a nagy farok és az álompasi..
2014. okt. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz egyáltalán,bár én figyelembe szoktam venni.

Más kérdés a mell. A melledet nem tudod befolyásolni,edzéssel,meg semmivel,csak genetika.

Viszont a fenekedre tudsz edzeni,szóval az ellen tudsz tenni.

Egyébként kinek-mi. Ha úgy van,úgy se egy fenék miatt fognak beléd szeretni. Magadnak próbálj megfelelni,ne másnak.

2014. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!