Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak akkor állnak szóba...

Miért csak akkor állnak szóba velem az emberek, ha kell nekik valami?

Figyelt kérdés
Aki ismer, az tudja rólam, hogy ha megkérnek valamire megteszem. Változtatnom kellene ezen és legyek bunkó mindenkivel?
2014. okt. 5. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Onismeret, onismeret, onismeret.. Gondolkozz el ezen a kerdesen te magad is, vajon miert nem igyekeznek melyebb baratsagot kotni veled, lehet, oka van... De az is lehet, hogy csak nem jo a tarsasag, keres uj tarsasagot is
2014. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is igy voltam, de mar leszarom mert csak kihasznalnak. Nekem kell vmi akkor le se szarnak. Egy kivetelevel neki segitek egy szora o is nekem.Ugyh azt csinalom amit ok hogy gyorsan mond nincs idom ah most erre nincs idom cso cso. Megyek el akkor pont nemerek ra es leszarom ha meg osszefutok vkivel akkor valtozott a program stb. Ah ok ugy en is talalgatok ah ok is
2014. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szánalmas emberi lények között mozogsz.
2014. okt. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdéseben benne van a válasz: azért, mert mindig mindent megcsinálsz, bevállalsz nekik, tehát csak eszköz vagy nekik.

Igen, változz: nem szabad mindig mindent bevállalnod, tudni kell nemet mondanod, valamint tudnod kell a határaidat! Tegyél nekik javaslatot, hogy X-Y dolgot hogyan lehet megcsinálni, de ne(!) Te dolgozz helyettük!

2014. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!