Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van aki úgy érezte 17 évesen,...

Van aki úgy érezte 17 évesen, hogy egyedül és magányosan fogja élni életét, de ma boldog kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért érezte ezt tizenévesen? Hogyan sikerült felülkerekedni ezen az érzésen? Sokan éreznek így?

2014. okt. 6. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A szép lányokat és a jóképű és/vagy gazdag srácokat leszámítva rengeteg. Tinédzserkorban majd mindenki átmegy ilyen "válságon". Merthogy én nem kellek senkinek. Azután ha megtanulja a lehetőségeihez illeszteni az igényeit elmúlik.
2014. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, és még mindig így érzek,jelenleg 21 vagyok. Azért mert van egy kis plussz rajtam ráadásul nagyon izzadós az arcom és ezért semmi önbizalmam, alig mozdulok ki a házból, naná,hogy nincs senkim.Már csak az a kérdés hogy cica vagy kutya ?:D
2014. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen


Mert túl sokat csalódtam az emberekben,csak szomorúság ért.Senkire nem számíthattam,akitől elvárhattam volna hogy segítsen,legyen mellettem konkréten le sz*rt.

SENKI nem hallgatott meg.

Utáltam,egyenesen undorodtam nagyon az emberektől,már nem voltam képes szeretni,rideg lettem.

Csak léteztem de semmit nem éreztem,sírni sem voltam képes.


Pszichológus segített feldolgozni, és találtam egy embert akibe akaratom ellenére bele szerettem.

2014. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, de ez az érzés és állapot azóta se változott..


25F

2014. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!