Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít az...

Titeket nem idegesít az amikor láttok valakit az utcán vagy a buszon és a mobilját tök céltalanul szorongatja a kezében?

Figyelt kérdés

Nem hallgat rajta zenét, nem netezik, nem játszik rajta, van akin látszik, hogy még csak hívást sem vár.

Pedig van zsebe, van táskája de mégis a kezében hurcolássza.

Manapság már nem divat egy telóval villogni, mint régen.

Mire jó ez?



2014. okt. 11. 06:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy normális, ha egy ilyen piti dolog ezt váltja ki belőled
2014. okt. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem,fél hogy egy tömött buszon kilopják a zsebéből vagy a táskájából! :)
2014. okt. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
-vagy csak netán kapaszkodik benne.......XD
2014. okt. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1-es.

Te is ezek az emberek közé tartozol?

Akkor neked teszem fel ezt a kérdést.

Ha te is így közlekedsz, azt miért így teszed?

Miért látod így jónak?

2014. okt. 11. 08:18
 5/14 A kérdező kommentje:

2#-es.

Egy zsebesnek sokkal nehezebb megkeresni valakinek a táskájában vagy zsebében az értékeket, mint pusztán kicsavarni a kezéből.

Sőt, ha többen vannak, még figyelemfelkeltő is ha a kezében van.

Ez olyan, mintha a pénztárcádat vagy csak pusztán egy 5 ezrest a kezedben tartogatnál, mert félsz, hogy kilopják a táskádból.

Gondolom te sem így cipeled a pénzed.

Arról nem is beszélve, hogy egy mobil jóval több, mint 5000.-!

2014. okt. 11. 08:28
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem is van, hogy fontos hívást várok, és a kezemben van, mert nem rezeg annyira intenzíven hogy észrevegyem, ha a táskámban van.

ha valaki úgy sétál az utcán, hogy nyomkodja, akkor nagyobb az esély rá, hogy egy biciklis kikapja a kezésből, mint ha csak fogja. ennyi erővel akár a táskádat is ellophatják .

bár ha 200000-es telefonom lenne, én se mutogatnám úton út félen. de átlagos kb 30 000es telefonom van.

de rossz környéken én se veszem elő, de amúgy előfordul hogy ülök a buszon és a kezemben van, de nem használom.

2014. okt. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 shoona:D ***** válasza:
Nem gyakran,de van hogy én is hordom így a telefonom.Általában azért hogy ne sérüljön meg.
2014. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Tok jo ez a kerdes:Ddd szerinted celtalan, mert nem tudod miert van, tipikus. Egyebkent fokepp ket dolog, ora es internet. Tobbek kozott. Legalabbis nalam.
2014. okt. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én gyakran szoktam így "a kezemben szorongatni" a telefonomat. Vagy választ várok valakitől (hívás, sms), de leginkább az időt nézem rajta mert nincsen karórám, viszont a telefonom mindig nálam van. Ha a buszra várok, akkor legfőképpen az idő miatt, hogy tudjam mennyi időm van még, ne késsem le stb., de unalmamban amíg várakozok szoktam vele "játszani" dobálgatom, forgatom a kezemben.
2014. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Látom a hsz-ek között van pár 'csakazértismegmagyarázom'

típusú ember.

Hozzátenném, hogy érdekes módon többnyire a 25 év alattiaknál fordul ez elő!

25 ill. 30 fölöttieknél is előfordul szép számmal, hogy nem hordanak karórát, hívást várnak, sőt valószínűleg fontosabbat, mint itt pár tizenéves. . .

és mégsem taperolják a telefonjukat.

Amikor kell, előveszik, megnézik, elteszik és kész.


Nem egy helyen előfordult már, hogy sulisok ücsörögnek egy padon vagy buszon egykupacban 3-an 4-en és mindenféle beszélgetés nélkül csak telefonjukat nyomkodják.


Mi ez ha nem mobil-idiotizmus?

(mint ahogy a kérdésemre is ez lenne a megfelelő válasz)


Aztán itt meg jönnek rizsa válaszok, hogy:

hívás, idő stb. . . .

s közben az érintettek nem merik bevallani, hogy igenis

mobilidióták és/vagy függők!

2014. okt. 11. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!