Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar átlagember nagyjából...

A magyar átlagember nagyjából 90%-a miért gyűlöli ösztönből a gazdagokat?

Figyelt kérdés
Tegyük félre, hogy mert csaló. Nem mind az.

2014. okt. 14. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
mert nem igazsagos, hogz ehberert dolgoznak, ok is, a szegenye, az atlag ember is dolgozik es nem igazsagos, hogy annyira futja a fizetesbol, h honap vegeig kihuzzuk vegetalva. Bar en nem utalok senkit, mindennel egyutt en elegedett vagyok az eletemmel, csak rosszabb ne legyen.
2014. okt. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem utálja és nem is ösztönből. De a tapasztalat szerint alig akad közöttük olyan, aki tisztességes úton lett gazdag.
2014. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Miért zavar ez téged? Ha csúnyán néz rád, vagy a lovadra a szegény, szólsz apád cselédeinek, hogy verjék meg!
2014. okt. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2014. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Több lovam van, és mindegyik remekül érzi magát, köszöni szépen. "Cselédeink" nincsenek, csak segítőink, akik nem vernek meg senkit, csak mert mi azt mondjuk. ;)


Nem zavar. Elgondolkodtat.

2014. okt. 14. 16:11
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Hej, kicsihuszár, a lottó ötösöm jönne be így, mint ahogy ebbe beletenyereltem! :-DDD
2014. okt. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért nem nyernél a lottón sem, mert még mindig nem cselédek :DD és nem vernének meg senkit, mert nem a királyaik vagyunk. :D
2014. okt. 14. 17:21
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Mert az ő zsebükből hiányzik az a pénz ami a gazdagoknál van. Lehet nem jogos, sőt nem is kell az eszedet játszanod, de úgy fogják gondolni te veszed el előlük a pénzt.
2014. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Igen, biztos én veszem el előlük a pénzt. :D Nem újgazdag vagyok, rengeteget örököltem, de 18 évet tanulással töltök, most van a 16. A többiek hol voltak, mikor fejleszteni kellett önmagukat?
2014. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
És ha lett volna olyan, aki még nálad is jobban fejleszti magát, akkor az örökli a vagyont. :-DDD
2014. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!