Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen szituációban tudnáto...

Ti milyen szituációban tudnátok elképzelni, hogy megöljetek valakit?

Figyelt kérdés

Kort és nemet írjatok!

Kösz!



2014. okt. 15. 18:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Ha lemásolná a házifeladatom. 14/l
2014. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha az eletem,vagy a csaladtagjaim elete lenne veszelyben.31-nö
2014. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem hiszem hogy valaha is megtudnek ölni valakit. Ha nagyon kell valamit választani, akkor talán egy olyan embert aki megölte az egyik szerettemet. Esetleg nagyon nagyon sok embert bántott, mindenki meg akarná ölni ezt a személyt, és nekem meglenne ra a lehetőségem.

De nem hiszem hogy ezek közül bármelyik is egyszer bekövetkezne. :) 16L

2014. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Túl sok Dextert nézel :D
2014. okt. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
Ha a családom élete függne ettől, gondolkodás nélkül megölnék bárkit.
2014. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem büntetnék.
2014. okt. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%
Önvédelem, vagy a szeretteim védelme. Amúgy van egy olyan kérdés, hogy ha most puszta gondolattal a világ másik felén megölthetnél egy random, ismeretlen embert(értelemszerűen soha senki nem jönne rá, hogy miért halt meg, sőt te magad sem tudnád, hogy kit öltél meg), és kapnál érte egymilliárd forintot, megtennéd -e? Elgondolkodtató, hogy hányan válaszolnának igennel.
2014. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha hozzám közel álló személyt,(család, barátok, ismerősök), vagy engem fenyegetne, illetve, ha fegyverrel idegen hadsereg katonájaként lépne a hazám földjére. Aki ölni érkezik az országomba, azt ha tudnám elpusztítanám.
2014. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Szintén. Közel álló családtag vagy barát védelme életében bárkit megölnék aki csak kicsit is veszélyezteti. Persze ha lenne más biztos mód akkor próbálnám elkerülni hogy ölnöm kelljen. Meg ugye ártatlant nem szívesen ölnék meg, de ha a családom egyik tagja meghalna ha nem teszem meg... Viszont aki szándékosan egy szerettem akarja megölni azt hidegvérrel kivégezném lehetőség adtán. És örülhet ha gyors halála lesz.
2014. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Én is csak és kizárólag akkor lennék erre képes, ha bármelyik szerettem életét védeném ezzel (vagy a sajátomat).


Utána viszont, abban az esetben, ha csak önmagamat védtem, akkor lehet, hogy pici lelkiismeret-furdalásom is lenne (legalábbis megviselne), DE ha a szeretteimről lenne szó, akkor utána is gátlástalanul tudnék erre visszagondolni, mert Ők a legfontosabbak!


18L

2014. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!