Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy nők a nővel szemben mindig irigykedősek és ellenségesek?

Figyelt kérdés
20éves lány vagyok és folyton azt kell sajnos tapasztalnom hogy legyen az munka ügyi központ vagy bármely más hivatalos hely, vagy csupán új lány haver vagy bárki más nő nemű lény az életemben mindig írigyek és ellenségesek velem szemben de miért? Ez manapság már ösztön hogy nő a nővel szemben nem képes egyenrangú lenni sem normális se pártatlan hanem mindig csak irigynek és ellenszenvesnek?

2014. okt. 20. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyképűen viselkedsz az emberekkel szemben?Kihívó,sokat mutató ruhákat veszel fel?Felsőbbségesen bezsélsz velük?
2014. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy ezt meg lehetne magyarazni.
2014. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon atlagos vagyok es igy viselkednek a nok a novel szemben megis ellensegesen hogy mindig irigyek es mindenben a legrosszabbat nezik. Nem ertem mert.
2014. okt. 20. 09:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"manapság már ösztön"


Szerintem ez nem manapság ösztön, hanem ősi ösztön a rivalizálás. A külsőségekben való irigykedés, rivalizálás a párválasztással köthető össze, mindenki potenciális veszélyt jelent, aki egy kicsit is jobban néz ki, csinosabb. Ez tudatalatti dolog, tehát nem kell hogy az ellenfél ugyanarra a férfira pályázzon, a versenytárs érzet bele van kódolva. Ez az én elméletem.

2014. okt. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem csak a nőkkel szemben, az utóbbi évtizedekben már férfiak is akarnak lenni a feministák.


annyi a magyarázata hogy a nők így versengenek, míg a férfi kedves veled mert emg akar fektetni. többnyire.

2014. okt. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a nők hülyék :D
2014. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tipikus női tulajdonság, sajnos. Tisztelet a kivételnek.
2014. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!