Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 1 óra múlva megyek vezetni...

1 óra múlva megyek vezetni életembe először autóiskolába. Nagyon félek és nem merek. Mit tegyek? Milyen lesz? Mindjárt kivisznek az útra?

Figyelt kérdés
2014. okt. 20. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon durva lesz!
2014. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
REDNÁ HŐŐŐŐŐŐŐ
2014. okt. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mitől félsz? akármit elcsesznél nem a te hibád...az oktatónak van fék gáz kormány...szóval majd korrigál...ne parázz...különben is minden rendben lesz...azt tedd amit tanultál és láttál másoktól...jó lesz ha most vezetsz először...de ezt lehet csak később látod be :)
2014. okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem autós suliba járni. :)) Az oktató úgyis féket nyom, ha van valami. ;D
2014. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hallgass az oktatóra és nem lesz gond!

Ha olyan helyre mész, ahol van gyakorlópálya, akkor amíg le nem teszed a rutint (min. 10 óra), biztos nem mentek ki forgalomba. Ha nincs gyakorlópálya, ott nem tudom, hogy oldják meg.


Nekem az első órán ilyesmik voltak: elindulás előtti teendők, elindulás, váltás kettesbe, nagy körökben körözés, megállás járda mellett - ennyire emlékszem:)


Ne igzulj!

2014. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Van gyakorló pálya. Csak azért kérdezem mert első órán az egyik ismerősömet felvitte Pestre 2 órás útra ...
2014. okt. 20. 10:06
 7/15 anonim ***** válasza:
én életemben 1x vezettem...nagy 7 személyes terepjárót...semmi elmélet és semmi gyakorlat nem volt előtte...mégis 2-esben végig mentem egy főúton :D pörgött a motor rendesen :D na ha ez nekem sikerült (több kanyar is volt, indexet párszor elfelejtettem meg elcsesztem, de szerintem elég gyorsan bele lehet jönni, előtte csak motoroztam de azt is terepen nem városban), akkor neked elméleti tudással simán menni fog, ne parázz ennyire :) és melletted lesz egy oktató akinek az a feladata, hogy megoldja a helyzetet...sima ügy lesz nyugi...még ha Pesten is mész...te legalább tudsz valamit :D
2014. okt. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Rutin megvan már? Anélkül - szabályosan - nem mehetsz forgalomba. Ha viszont odamész, akkor sem lesz semmi baj. Előazör tényleg kicsit félelmetes, de hamar belejössz.
2014. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Még soha nem ültem a kormány mögött. Még gyerekként se a szülők ölében. Motorkát vezettem úgy, hogy nem működött a motor csak gurultam le a hegyről kalimpálva mint a részegek. 19/L
2014. okt. 20. 10:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Az csak jobb, ha még nem ültél volán mögött, mert így még nincsenek megszokott dolgok, és könnyebben hozzászoksz az oktató kocsijához. Amúgy meg nem kell félni, mert attól csak elcseszed a dolgokat. Ez nem vizsga, nem kell jól teljesítened, azért autósiskola, hogy ott megtanítsanak vezetni. Senki nem fog megszólni, ha az elején nem rutinszerűen mennek a dolgok (váltás, index, tábla figyelése, stb.). Majd jelzi az oktató, hogy itt kellene ezt, meg azt csinálni, aztán szép lassan magadtól is észreveszed a helyzeteket.
2014. okt. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!