Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám mitől igénytelenedett lee?

Anyám mitől igénytelenedett lee?

Figyelt kérdés

Anyám valamikor régen egy elég szép nő volt nett és fitt életet élt. Az utóbbi 10 évbe egyedül él és egyre lejjebb csúszik ezen a lejtőn. Én egy darabig tartottam a frontot de pár éve elköltöztem mert már elegem lett ebből az igénytelen életből. Inkább bérelek egy lakást egy csomó ablakon kidobált pénzért mint hogy vele éljek. Havonta ránézek azért és kijavítom a házon azokat a dolgokat amik nem tűrnek halasztást. Tető vakolat csatorna ilyesmi. Ez az egyetlen örökségem ha azt nézzük. De néha úgy érzem vesszen aminek vesznie kell..

Mikor belépek hozzá megcsap a macskapisi és a penetráns penész szaga na meg az ecet szag.

A macska által letépkedett tapétával szemezek és a körömélezőnek használt ajtó élével. Nincs egy sarok ahhonnan ne egy izmos pókháló szemezne velem a gázcsövek feketék a rájuk ragadt zsíros portol. Mosogató mindíg teli van de ha mégse és egy teát akar inni az ember akkor is újra ajánlott elmosni a bögrét és a kanalat mert ha mosogat is lusta eltörölni. A fürdőszobába ugyanez azzal a különbséggel hogy ott csempézve van és ott a penész a fuga között éli világát az üveg polc-ról meg nem gondolná senki hogy üveg. És ahová csak lehet minden vacak be van zsúfolva. De ilyenek mint pl 1000éves fogkefék vízköves fogmosópoharak üres foszlott hajfestékesdobozok törött kilincs beföttesüveg fedő nélkül valami trutyi az aljába megázott gyufásdoboz. Egy ideig próbáltam rendet rakni de én vagyok érte leugatva. Persze 2 hónap múlva minden ugyanolyan. Ha elkezdem kidobálni ezeket balhé van belőle. Egy időbe titokba dobáltam ki volt hogy fel se tűnt neki de ha mégis istentelen patáliát csapott mint egy idegbeteg. És olyankor olyan dolgokat hoz fel amik 10 éve történtek és nem is úgy voltak. Ezek után meg nem segíteni hanem megtaposni van kedvem. Ja és van egy csomó bútor is potyára felvásárolva ide oda bezsamálva évtizedek óta mert egyszer úgy volt hogy költözik hapsijához de nem lett belőle semmi és a padlásfeljárótól a melléképületen át a garázsig tele van ezekkel minden. Persze 80%a már tönkrement a párától és a vetemedéstől, Van olyan hely ahol gyerek korom óta nem láttam a falat. :P Hozzá se férni semmihez. Mikor javítok valamit abba elfáradok mire kipakolom a dolgokat.. És még akkor hozzá se kezdtem semmihez. :( Persze eladni azt semmit se lehet mert ha ezt felhozom jön rá a válasz , add el a sajátod fiam! -Most jót röhögtök biztos ezen de ez valami brutális így. És nem tudom mit csináljak ezzel a helyzettel? Mert nagyon zavar. És az is nagy érvágás hogy én bérelek mikor ingyen is lakhatnék ... De így nem lehet..



#szaladaház
2014. okt. 20. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, anyukád gyűjtögető. Ez sajnos egy mentális betegség, amit kezeltetni kell. Olvass utána, amit leírtál, nagyon erre utal!
2014. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert beteg.

Ennyiből pontosan nem tudom megmondani, hogy mi lehet a baja, és hogy mi volt a kiváltó ok, de anyukád bizony mentálisan nagyon beteg. Gyanítom, az tette be nála a kaput, amikor egyedül maradt.

Igazából szakértő segítségre lenne szüksége, de azt ugye csak akkor kaphat, ha ő maga is beleegyezik.

2014. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Saját magára is igénytelen?
2014. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
-Ö Nem tudja hogy beteg elme.. Az örültek se ismerik be hogy azok.. Magára annyira nem ,mint amennyire a lakásra. De azért közel sem olyan pedáns már a megjelenésére mint régen. Kösz a válaszokat. legalább látom nem én vagyok a hülye.
2014. okt. 20. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyűjtögető, ami sokszor párosul paranoid skizofréniával.

Szimplán elmebeteg, de mivel nincs betegségtudata soha nem fog orvoshoz menni...az ilyenekkel nem sokat lehet kezdeni.

Ismertem ilyet az, hogy egyedül van még inkább ront a helyzeten, nem azt mondom, hogy költözz vissza, mert az sem éren semmit sem.

Orvos, cselekvőképtelennek nyilvánítani és kényszergyógykezelés vagy és bocsánat a kifejezésért, de hagyod elrohadni a szemétdombján.

2014. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!