Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám kontrollálni magam?

Hogyan tudnám kontrollálni magam?

Figyelt kérdés
amikor játszok vagy csinálok valamit bármi is legyen az és az többször nem sikerül akkor egyik pillanatrol a másikra elborul az agyam és rongálni kezdem a környezetem egér szétverése vagy bármi ami a közelembe van az adott helyzetben és nagyon nehéz leállnom pár percig tart az egész max 2 mit tehetnék? nyugtatót kellene szednem? ( kondiba járok tehát a feszkót levezetem de ezek szerint mégse mert régen amikor boxoltam akkor is ez volt)
2014. okt. 21. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy nyugtató kell, szerintem előbb menj pszichológushoz, ő nem adhat gyógyszert viszont ki tudja deríteni, hogy miért vagy ennyire dühös.
2014. okt. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez normális (bár nem tűnik annak, de valóban az).. A játékok az egészséges emberekben is kivált ilyeneket, ez nem betegség, csupán annyira átéled, bele éled, és jelentőséget tulajdonítasz a dolognak, hogy elönti a szar az agyadat... Vagy próbáld meg kevesebb átéléssel játszani a játékot, vagy ne játsz vele többet, ha képtelen vagy uralkodni magadon.. Én akkor hagytam abba a verseny szerű quake III-at, amikor már heti 3 billentyűzet, és minimum 1-2 egér fogyott a drágábbik fajtából.. Igaz, bőven kitermeltem előtte az eszközök árát vele :P
2014. okt. 22. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es hogy kerestél vele pénzt?
2014. okt. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!