Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi az esélyem egy olyan...

Mennyi az esélyem egy olyan szakmába ahol fontos a szép megjelenés ha csúnya vagyok? (lent)

Figyelt kérdés
15/L vagyok és felszólglónak tanulok.A baj az hogy már sokan monták hogy nem vagyok alkalmas erre.A barátnőm szerint alkalmas vagyok mert tudok az emberekkel baszélgetni a kommunikációmmal nincs baj csak a külsőmmel és ott is csak a mosolyommal mert nem szépek a fogaim: a két első egymásra van csúszva a mellette lévők 90 fokban el vannak fordulva és a "vámpírfogak" meg teljesen fölül.A fogszabályzás nagyon drága.Voltam fogorvosnál és 70-80 ezret mondott és nem igen van rá pénzünk de ez mindegy.Monták hogy szintvizsgán a mosolyomért lehet hogy megbukok és nem szeretnék mert tetszik a szakma.:// mit tegyek?? válasszak másik szakmát vagy mit csináljak?? 15/L

2014. okt. 22. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értelek, egy felszolgálónak nem kell modellnek lennie. Ismerek elég sokat, bátyám is az. A mosolyt sem értem, nem kell full fogvillantósan vigyorogni senkire, lehet csukott szájjal is mosolyogni.

A fogszabályzás drága de lehet részletre is... nem hiszem el hogy ne lenne rá pénz, szünetekben diákmunkát vállalsz és abból is meglesz akár. Ez fontos dolog mindenképp, szóval minél előbb el kéne intézni.

2014. okt. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nyáron szerettem volna dolgozni de nem fog sikerülni mert szeptemberben töltöm a 16-ot és állítólag 16 év alatt nem sok esélyem van..:// de viszont jövőre a külső gyakorlaton(ha nem bukok meg) havi 12 ezret kapunk de még az is kevés.:// és a báttyád hány éves??? és hol tanult??
2014. okt. 22. 12:37
 3/9 A kérdező kommentje:
ja és ha már beszélek akkor is látni a csúnya fogaimat.:((
2014. okt. 22. 12:37
 4/9 anonim ***** válasza:
De 18 alatt nincs támogatás a fogszabályzóra?
2014. okt. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a rossz hírem van, hogy ez az élet minden területére kihathat. Ha nem is feltétlenül az, hogy nem ideálisan állnak a fogaid, hanem a szégyenérzet okozhat komoly gátlásokat a későbbiekben.
2014. okt. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy van e.. a nagy részét sztem muszály kifizetni.:/3-as észrevettem..itthon annyit beszélek meg imádok mosolyogni mert a családom elfogad ilyennek de amint kilépek az utcára már is csöndes vagyok és csúnyának érzem magam..ezért is lettem ilyen csöndes visszahúzódó mert nem szeretek beszélni mert akkor mindenki látja a fogaimat.://
2014. okt. 22. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a szintvizsgán ezért megbuksz?
2014. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon sok pontot levonnak érte..://
2014. okt. 22. 16:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a fogaiddal van baj az nem számít. Felszolgálóként meg nem annyira döntő a külső. Inkább az ügyesség és komunikatív hajlam ami számít. Ha fontosabb pozíciót akarnál betölteni, mint vezető. Na ott már nézik a megjelenést is.
2014. okt. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!