Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzalmason zavar és szenvedek...

Borzalmason zavar és szenvedek emiatt, ötletek? Többi lent

Figyelt kérdés

42 éves férfi vagyok.

Amiota magam tudom mindig szégyenlős voltam de hittem idővel kinővöm.Most már a 40-iken is tul vagyok,suliban vagy más helyeken ahol több ember előtt kell megszolalnom ,teljesen zavarba jövök.Jelenleg egy továbbképzési iskolában járok,mai napon például 30 ember előtt kellett megszolalnom,teljesen összezavarodtam,számomra ez nagyon kellemetlen,szerintetek valamilyen terápia segit???Köszönöm a válaszokat


2014. okt. 22. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 45F vagyok,ugyanezzel a problémával,de már beletörődtem.

Egyszerűen úgy szervezem az életemet,hogy ne,vagy legalábbis minél kevesebb legyen az ilyen szitu.

Nagyon nagyon több lehetnék,de engem is gátol ez a probléma.

Nem tudom én sem,hogy mi segíthetne.Ebben a korban nem tudom,mennyire lehet alakítgatni egy embert ilyen téren...

2014. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 43 vagyok és nekem még egy telefont felvenni is problémát jelent. Ha sok alkalmad lenne gyakorolni, talán hozzáedződnél. Vagy megszoksz vagy megszöksz. Mondjuk vannak ilyen kommunikációs tréningek, de nem tudom, hogy azok mennyire lehetnek hatásosak.
2014. okt. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szíasztok,olvastam a 3ffi kommentjet,az érdekelne hogy nőkkel szemben is ugyanez van?Vagy akkor tudtok beszélni?

Én tudok beszélni 40-50,de akár 5ezer ember elôtt is,sőt minél többen figyelnek annál jobban megy,viszont nôknek nem tudom löki a sódert,mikor ismerkedni kellene!

2014. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy segit a terápia, ....pia. Van nagyon egyszerü terápia is, de ha azt neked mesélem, akkor hatástalan.
2014. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak más nézőpontból kell megközelíteni a dolgokat, pl. hogy rohadtul szarnak rá, hogy ki vagy, és pár nap múlva már azt sem tudják ki volt az aki előadást tartott, nem hogy hetek múlva... Meg ilyenek.
2014. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1-es

Én nem törődtem bele, az életem se nem szeretném úgy tervezni hogy ne kerüljek hasonló szituáciokban.Gátol ez az állapot,én is érzem több lennék ha nem küzdenék ezzel a problémával.Emiatt,sajnos sűrűn az alkohol segitségére folyamodom, tudom ez nem megoldás de segit olykor.

2-es Most végzek egy 1 éves képzést,gyakorolni szeretnék de nem megy olyan egyszerűen,valamilyen terápiára gondoltam de abban sem vagyok biztos hogy segit.

2014. okt. 22. 19:53
 7/7 A kérdező kommentje:

5-ös

Köszönöm a válaszod!

Engem az zavar mikor több ember előtt zavaromban nem tudom elmondani előadni azt amit szeretnék,gondolok.Ehelyett összevissza motyogok,zavarodok

Baráti társaság illetve pár ismeretlen ember előtt nem konfrontálodok ezzel a helyzettel

2014. okt. 22. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!