Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalom fejlesztése, beszélg...

Önbizalom fejlesztése, beszélgetés fenntartása? Ezek mellett túl érzékeny vagyok. Mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16/F vagyok, izmos, egészséges életmódot folytatok nem tartom magam csúnyának viszont önbizalmam csak barátaim előtt van illetve úgy mutatom magam mintha önbizalmam lenne. A lányoknál egyszerűen katasztrófális milyen kevés önbizalmam van, illetve ezekmellett nagyon érzékeny is vagyok. Egy pár barátomat megkérdeztem meg 1 pár lányt akivel jóba vagyok és azt mondták nekem hogy mikor először láttak engem egy flegma, beképzelt hülye gyereknek hittek engem. Pedig én tényleg érzékeny vagyok és egyszerűen ha lányokhoz kerül a szó ott elakadok. Nem merek új lányokat megismerni, leszólítani, rájuk írni semmi. :/ Nagyon vágyom rá hogy legyen egy barátnőm de egyszerűen nem jön össze hogy én bármit is lépjek.:/ 1 éve összeszedtem elég bátorságot, hogy ráírjak 1 lányra aki nagyon tetszett. Egész jól elbeszélgettünk ahhoz képest hogy először beszéltem vele. Aztán rá 1-2 hétre összejött 1 sráccal itt egyszerűen összeestem. Azóta már egyáltalán nemmerek lányra ráírni talán az elutasítástól félek. A másik problémám az is,hogy nemtudok témát felhozni illetve fenntartani 1 beszélgetésben. Önbizalmam fejlesztésére és érzékenységem enyhítésére illetve a beszélgetésfenntartásban tudnátok nekem tanácsot adni mit tudnék tenni ellene?

2014. okt. 24. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia:) en 14/L vagyok es ram pont ah ellenkezoje igaz :D mindenko egy kedves, aranyos kislanynak gondol, de ha megismernek egybol megvaltozik a velemenyuk es csak szerencsem van, hogy meg igy is vannak barataim. Nem kell, hogy "jol nezek ki, ezert van 2 tonnanyi onbizalmam, gyere jarj velem" fele srac legyel. Ha tenyleg jofej vagy, akkor csak batran beszelgess a lanyokkal, ne probald meg jobb szinben feltuntetni magad, legyel oszinte. Nekem peldaul bejonne, ha egy srac erzekeny lenne, csak annyira ne, hogy mit tudom en azt mondja neked valaki hogy hulyegyerek es megsertodsz. Nem muszaj temat felhoznod egy beszelgetesben, esetleg ha valami erdekel a masikkal kapcsolatban, akkor megkerdezheted. A temat fenntartani egy masik kerdes, akkor nem tudod ezt megcsinalnk, ha nem erdekel az adott tema :D en is ilyen vagyok...hat remelem segitettem valamit:)
2014. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!