Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszahúzódó, félénk, gátlásos...

Visszahúzódó, félénk, gátlásos, csendes, szociális fóbiás emberek! Lenne kedve valakinek velem együtt megváltozni egy nyitottabb, felszabadultabb irányba?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy, ha többen összefognánk, és elhatároznánk, hogy változtatni fogunk ezeken a számomra negatív belső tulajdonságokon, és pl. megbeszéljük, hogy kinek hogy sikerülnek az első lépései a változás irányába, akkor talán könnyebb lesz az egész. Jó lenne, ha Baranya megyéből is írnátok, mert akkor még találkozni is tudnánk akár.

#változás #csendes #szorongás #félénkség #gátlás #Baranya #szociális fóbia #visszahúzó #introvertált extrovertált #nyitottság kommunikáció
2014. nov. 11. 08:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Öns
2014. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az előző hozzászólástól tekints el. Önsegítő csoport terápiára gondolsz? Ahol megosztunk tapasztalatokat, módszereket?
2014. nov. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Hát én ilyen vagyok, de nem igazán vagyok képes idegenekkel beszélgetni... szóval nem tudom hogy tudna ez működni.
2014. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Baranya megye kizárva, de én elég régóta küzdök (egyedül) több-kevesebb sikerrel a rossz tulajdonságaim meg a mindenféle pszichés hülyeségeim ellen, és szívesen segítenék "kezdőknek" és szívesen tanulnék "profiktól":)
2014. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Akkor kinek írhatok?

24/N vagyok, és kb ilyen korosztályra gondoltam (inkább lányokra), de nem vagyok ilyen önsegítő terápiás csoport vezető amúgy, és nem is szeretnék az lenni. Csak arra gondoltam , hogy pl face-n vagy valahol megbeszélhetnénk a dolgokat. Először pl ilyen ismerkedésként leírnánk pár dolgot magunkról, meg hogy mi az, amiken változtatni szeretnénk, hogy jobban boldoguljunk a munkahelyen (vagy a suliba), hogy ne mi legyünk az, aki mindig csak hallgat, mert nem mer hozzászólni semmihez. :(

2014. nov. 11. 22:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tagja voltam egy hasonló csoportnak,de nekem nem vált be. Szerintem ez akkor működik,ha rendszeres találkozók megoldhatók,egyébként teljesen személytelen,és haszontalan a gép előtti írogatás.
2014. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólótól kérdezem, hogy melyik volt az a csoport, és aktív-e még?
2014. nov. 12. 18:00
 8/19 anonim ***** válasza:
Aktív még a csoport.Meghívásos alapon a facen keresztül lehet bejutni,mert zárt csoport.
2014. nov. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
és, hogy találhatok rá? vagy modasz róla még valamit? hányan vannak, stb?
2014. nov. 13. 08:22
 10/19 nemeth86 válasza:
nekem irhatsz.Baranya megyei vagyok,szivesen beszélgetek veled.
2014. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!